Zamknij

Michał Wiśniewski popłakał się przez córkę: "Stary facet, a wyje"

Sylwia Wamej
18.05.2020 11:05
Michał Wiśniewski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michał Wiśniewski jest bardzo dumny ze swoich dzieci. Ostatnio wzruszył się wystąpieniem swojej córki - Etiennette w ramach internetowej zabawy Hot 16 Challenge. "Stary facet, a wyje" - skomentował wzruszony muzyk.

Michał Wiśniewski popłakał się przez córkę Etiennette. Gwiazdor nie ukrywał wzruszenia

Michał Wiśniewski doczekał się czwórki dzieci z różnych związków. Jedna z jego córek - Etiennette Wiśniewska śmiało idzie w ślady słynnego ojca. 13-latka próbuje swoich sił jako piosenkarka i autorka tekstów. Teraz dołączyła do internetowej zabawy Hot 16 Challenge, do której nominował ją tato- Michał Wiśniewski.

Gwiazdor "Ich Troje" jest pod ogromnym wrażeniem wykonania Etiennette. Wiśniewski opublikował dwa posty na swoim Instagramie, w którym podkreśla wielki podziw dla swojej córki. Muzyk nie krył wzruszenia. "Stary facet, a wyje. Tyle, co mi się w życiu udało, to dzieci" - napisał, publikując screen nagrania Etienettte.

Michał Wiśniewski komentuje Hot 16 Challenge swojej córki Etiennette

W kolejnym poście Michał Wiśniewski komentuje wykonanie 13-letniej córki, nie kryjąc wzruszenia.

"No, muszę wam powiedzieć, że córka mnie bardzo zaskoczyła. Nawet ciężko się odezwać. Sami widzicie, że pobiła ojca na głowę. Sama napisała tekst. Mega! Ta prostolinijność, ta szczerość - jestem pod wielkim wrażeniem. Prośba do was: jeśli będzie mogli - pokazujcie to dalej, że młodzi ludzie mają własny świat i my musimy to uszanować i ja będę to szanował. Jestem strasznie z jej dumny!" - podkreślił Wiśniewski.

W komentarzach, fani Wiśniewskiego gratulują mu córki i podkreślają, że taki talent trzeba wspierać. 13-letnia Etiennette jest owocem miłości Michała Wiśniewskiego i  byłej wokalistki Ich Troje - Anny Świątczak.

Zagłosuj

Podoba ci się idea Hot 16 Challenge?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW