Zamknij

Michał Wiśniewski poprowadzi program śniadaniowy? Negocjuje z producentami

10.08.2020 12:07
Michał Wiśniewski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski chciałby sprawdzić się w roli prowadzącego program śniadaniowy. Jak informuje "Super Express", negocjacje trwają, ale lider Ich Troje oczekuje ogromnej sumy, na którą producenci nie chcą przystać.

Michał Wiśniewski znany jest przede wszystkim jako liter zespołu Ich Troje, muzyk i wokalista. Jak widać, postanowił spróbować swoich sił jako prowadzący program śniadaniowy. "Super Express" poinformował, że artysta negocjuje z Superstacją, ale producenci i ekscentryczny piosenkarz nie mogą dogadać się w kwestii stawki. Podobno Wiśniewski oczekuje olbrzymiej sumy.

Michał Wiśniewski poprowadzi program śniadaniowy?

Michał Wiśniewski w różnych programach telewizyjnych dał się widzom poznać niemal od każdej strony: a to jako kapitan "Bitwy na głosy", aktor "Niani" czy "Daleko od noszy", jak również bohater dokumentu "Gwiazdor" i reality show "Jestem jaki jestem". Teraz zapragnął spróbować sił w czymś całkiem innym. Chce zostać prowadzącym program śniadaniowy w Superstacji. Wcześniej padały propozycje, by Michał na zmianę z Wojtkiem Jagielskim prowadził "Tok Szoł", jednak czerwonowłosy artysta woli mieć własny program.

Negocjacje trwają, ale punktem spornym - jak to zwykle bywa - są pieniądze. Podobno Wiśniewski życzy sobie dużych sum i, póki co, dogadać się nie udało. Stacja proponuje 200 tysięcy złotych miesięcznie.

Żona Michała Wiśniewskiego założyła swoją stronę internetową

"Wiśniewski miał pojawić się na zdjęciach próbnych i nie dotarł" - cytuje informatora "Super Express".

Czy uda im się dogadać? Przekonamy się wkrótce.

RadioZET.pl/Super Express/AS