Zamknij

Michał Wiśniewski spotkał dwie byłe żony na poprawinach. Jak zareagował?

22.06.2021 16:56
Michał Wiśniewski
fot. Marek Maliszewski/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski spotkał swoje dwie byłe żony na poprawinach u znajomych. Na tej samej imprezie pojawiły się Dominika Tajner oraz Anna Świątczak. Jak zareagowali na swój widok byli małżonkowie?

Michał Wiśniewski znany jest przede wszystkim jako wokalista i lider zespołu "Ich Troje". Piosenkarz zdobył rozpoznawalność także dzięki kontrowersjom w życiu prywatnym. Wiśniewski przez lata nie miał szczęścia w miłości i wiele razy się rozwodził. Jego obecną, piątą żoną i matką kolejnego dziecka jest Pola Wiśniewska, która sama przed ślubem z wokalistą miała już gromadkę dzieci. Wszystko wskazuje na to, że związek Michała i Poli układa się wyśmienicie.

Ostatnio doszło jednak do nietypowej sytuacji. Michał Wiśniewski pojawił się na poprawinach u swoich znajomych. Na tej samej imprezie gościły dwie byłe żony wokalisty - Dominika Tajner oraz Anna Świątczak. Jak byli małżonkowie zareagowali na to spotkanie?

Zobacz także:  Syn Michała Wiśniewskiego idzie na studia. Kierunek? Daleki od tego, co robią rodzice

Dominika Tajner i Anna Świątczak na tej samej imprezie, co Michał Wiśniewski

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego był bardzo emocjonalny i trudny. Ostatecznie jednak relacja między były małżonkami na parkiecie nie wydawała się napięta. Tajner opublikowała na InstaStories zdjęcia zarówno byłego męża, jak i jego innej byłej żony. Dominika Tajner i Anna Świątczak, mimo że były związane z tym samym mężczyzną, darzą się sympatią. Najwyraźniej dobrze bawiły się na poprawinach.

dominika tajner
fot.
dominika tajner relacja
fot.