Zamknij

Michał Wiśniewski w żałobie. Pożegnał zastępczą mamę. "Pilnuj mi taty" [FOTO]

11.06.2021 07:56
Michał Wiśniewski
fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski pożegnał kolejną ważną dla niego osobę. Lider Ich Troje za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że odeszła jego zastępcza mama, której zawdzięcza pierwszy prawdziwy dom. 

Michał Wiśniewski zyskał ogromną popularność jako wokalista i lider grupy Ich Troje. Zespół obecnie nie jest może w czołówce krajowych grup i nie podbija już list przebojów, ale przed laty wielu polskich artystów mogła zazdrościć mu popularności. Do Ich Troje należały największe sceny i festiwale, płyty sprzedawały się w imponujących nakładach, a Michał i reszta zespołu stali się wielkimi gwiazdami. O wokaliście nadal jest głośno, między innymi za sprawą nowego związku. Wiśniewski powitał bowiem na świecie piąte dziecko przy boku piątej małżonki.

Niestety, artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się z fanami nie tylko radosnymi informacjami, ale także opowiada o życiowych dramatach. W czwartek 10 czerwca na jego profilu na Instagramie pojawił się smutny post, w którym Michał żegna panią Marię, zastępczą mamę, której bardzo wiele zawdzięcza. Siostra mamy Wiśniewskiego wychowywała go jak syna w trudnym dla niego momencie.

ZOBACZ TAKŻE:  Michał Wiśniewski szczerze o alkoholizmie. Mocne słowa gwiazdora Ich Troje

Michał Wiśniewski w żałobie. Zmarła zastępcza mama lidera Ich Troje

- Kochana Ciociu Marysiu, to był straszny rok. Odeszło wielu bardzo bliskich ludzi. Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna.97 lat to zacnie, ale za krótko dla tych, co pozostają w smutku i żalu za Twoje dobre serce  i poświęcenie. 11 listopada będzie mi się zawsze przede wszystkim kojarzył z urodzinami mojej zastępczej mamy 1986-1987. Wychowywałaś zresztą nie tylko mnie. Zawsze żyłaś dla innych. Wielu dobrych rad nie posłuchałem, ale będę je przekazywał dalej swoim dzieciom. Z twoich pamiętników dowiedzą się, jak można być porządnym człowiekiem po niewolniczej pracy w III Rzeszy i 50 latach przy maszynach włókienniczych w robotniczej Łodzi. Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty. Do zobaczenia kochana! - czytamy we wpisie Wiśniewskiego.

W zeszłym roku pani Maria obchodziła 96. urodziny. Wtedy Michał napisał między innymi, jak ważną była dla niego osobą.

- Miałem 14 lat, jak zamieszkałem z ciocią Marysią, siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy prawdziwy dom – czytamy.

To z pewnością ogromny cios dla lidera Ich Troje, składamy wyrazy współczucia.