Zamknij

Michał Wiśniewski w żałobie. Zmarł jego przyjaciel. "Najwierniejszy z wiernych"

29.09.2020 10:10
Michał Wiśniewski
fot. LUKASZ SOLSKI/East News

Michał Wiśniewski podzielił się bardzo smutną wiadomością. Zmarł jego przyjaciel, fan zespołu Ich Troje, który towarzyszył grupie i Wiśniewskiemu przez wiele lat. "Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny" - napisał artysta.

Michał Wiśniewski przeżywa ostatnio trudne chwile. Dopiero co apelował o oddawanie krwi dla członka rodziny, który ma koronawirusa. Teraz okazuje się, że właśnie zmarł ktoś mu bardzo bliski. Piosenkarz tuż po północy 29.09. podzielił się z internautami wiadomością o śmierci jego wielkiego przyjaciela i towarzysza Ich Troje - Adama Śledzianowskiego.

O tym, że był wielkim fanem Ich Troje, przekonują zdjęcia z grupą oraz Michałem Wiśniewskim, a także mnóstwo materiałów promujących działalność zespołu. Na niektórych ze zdjęć Adam ma nawet czerwone włosy - nawiązanie do wyglądu swojego idola. Chłopak towarzyszył zespołowi w wielu wydarzeniach, odwiedzał członków za kulisami i bawił się na wielu koncertach.

Zobacz także: Michał Wiśniewski walczy z chorobą

Michał Wiśniewski w żałobie. Zmarł jego przyjaciel, fan Ich Troje

W krótkim wpisie na Facebooku Michał w pięknych słowach pożegnał przyjaciela i złożył kondolencje jego rodzinie.

"Dziś opuścił mnie najwierniejszy z wiernych. Przyjaciel całej mojej rodziny. Domownik i człowiek o niezwykłym sercu, które nagle stanęło... Adam Śledzianowski" - napisał na Facebooku Wiśniewski. "Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!" - głosi pełen emocji wpis.Poza wpisem, Michał postanowił również zmienić swoje profilowe zdjęcie, dodając żałobną czarną wstążkę.

RadioZET.pl/AS