Zamknij

Michał Wiśniewski weźmie piąty ślub? Potwierdził zaręczyny w śniadaniówce

Judyta Wanicka
10.01.2020 12:05
Michał Wiśniewski
fot. ADRIAN SLAZOK/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wiśniewski potwierdził ślub z 35-letnią Pauliną w "Pytaniu na śniadanie". Po świętach wyszło na jaw, że lider Ich Troje oświadczył się matce czwórki dzieci, którą poznał na portalu randkowym. Paulina będzie piątą żona Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski potwierdził ślub z Pauliną?

Michał Wiśniewski zaręczył się z 35-letnią Pauliną - donosiły po świętach tabloidy. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać było Michała Wiśniewskiego z nową partnerką. Po zaręczynach Michała i Poli - pospisał zdjęcie wspólny znajomy pary. Wkrótce Wiśniewski zmienił status na Facebooku na "zaręczony".

W mediach zawrzało. Wokalista nie chciał jednak komentować doniesień o piątym ślubie. Zrobił to dopiero na kanapie "Pytania na śniadanie". W dyskusji o trudnym dzieciństwie Wiśniewski delikatnie zboczył z tematu i napomknął o ślubie.

Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość - powiedział. I zacząłem się nad tym zastanawiać: czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak - wyznał lider Ich Troje.

Wypowiedź uznano za potwierdzenie informacji o ślubie z Pauliną, która - jak donoszą media - spodziewa się z wokalistą dziecka.

Ślub Michała Wiśniewskiego. Kim jest jego narzeczona?

Jakiś czas temu media informowały, że Michał Wiśniewski związał się z 35-letnią Pauliną z Warszawy. Piosenkarz miał ją poznać w internecie za pomocą popularnej aplikacji randkowej. Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego wychowuje czworo dzieci. W przeciwieństwo do poprzednich żon wokalisty nie jest związana z show-biznesem.

Paulina razem z gromadką jej pociech zamieszkała w podwarszawskiej willi muzyka. Jeśli wierzyć doniesieniom, partnerka Wiśniewskiego spodziewa się dziecka. We wrześniu magazyn "Party" informował, że Paulina wkroczyła w drugi trymestr ciąży. Michał Wiśniewski do dziś nie potwierdził oficjalnie ciąży ukochanej.

Dominika Tajner skomentowała ciążę nowej partnerki Michała Wiśniewskiego

Zagłosuj

Michał Wiśniewski bierze piąty ślub. Gratulujesz czy współczujesz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw