Zamknij

Michał Wiśniewski założył konto na Tinderze. Szuka nowej miłości?

Sylwia Wamej
19.04.2019 11:06
Michał Wiśniewski
fot. Instagram.com/ Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner się rozwodzą. Była ukochana lidera Ich Troje usunęła tatuaż z imieniem męża, tymczasem on już szuka nowej miłości. Michał Wiśniewski zdecydował się założyć profil na Tinderze, na którym promuje się cytatem niemieckiego filozofa – Fryderyka Nietzschego.

Michał Wiśniewski założył profil na aplikacji randkowej Tinder

Michał Wiśniewski po 7 latach małżeństwa z Dominiką Tajner złożył pozew rozwodowy. Niespodziewane rozstanie zaskoczyło wszystkich, razem z żoną Wiśniewskiego na czele. Eks ukochana Wiśniewskiego, choć mocno przeżyła rozstanie, powoli dochodzi do siebie. Wyprowadziła się z ich wspólnego domu w podwarszawskich Łazach i zdecydowała się usunąć tatuaż z napisem „Michał”.

a4f7842f2707d1783eafa87367ba8072676c1481
fot. Screen Tinder

Tymczasem gwiazdor Ich Troje już szuka nowej ukochanej, niewykluczone, że piątej żony. Michał postanowił skorzystać z popularnej aplikacji randkowej Tinder, na której założył profil. Wiele osób zastanawia się, czy aby konto piosenkarza nie jest fałszywe.

Michał Wiśniewski promuje konto na Tinderze cytatem niemieckiego filozofa

Wszystko wskazuje na to, że konto muzyka jest prawdziwe, ponieważ tinderowy profil powiązany jest z prywatnym kontem Wiśniewskiego na Instagramie. W związku z tym o pomyłce nie może być mowy. Muzyk w opisie promującym konto umieścił cytat niemieckiego filozofa Fryderyka Nietzschego. 

Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście” – czytamy w opisie Michała.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW