Zamknij

Michał Wiśniewski zaręczył się. Kim jest jego narzeczona Paulina?

Patrycja Chudolińska
27.12.2019 11:29
Michał Wiśniewski
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Michał Wiśniewski zaręczył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wokalista zespołu "Ich Troje" ma za sobą już cztery małżeństwa.

Michał Wiśniewski oświadczył się

Michał Wiśniewski planuje piąty ślub? Najnowsze doniesienia wskazują, że wokalista zespołu "Ich Troje" zaręczył się tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Dodatkowo muzyk prawdopodobnie spodziewa się kolejnego dziecka. Czy tym razem uda mu się ustatkować już na całe życie?

Historia związków Michała Wiśniewskiego jest dość zawiła, a wszystkie śluby i rozstania były głośno komentowane przez media. Sam gwiazdor często opowiadał o swoich miłosnych zawirowaniach. Z ostatnią żoną Dominiką Tajner rozstał się podczas jej udziału w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". Jak sugerowały portale plotkarskie, ich rozwód spowodowany był zazdrością Michała o tanecznego partnera Dominiki, z którym ta spędzała dużo czasu.

Wiele wskazuje na to, że Michał Wiśniewski zdecydował się na kolejne zaręczyny. Wspólny znajomy pary opublikował zdjęcie z bardzo wymownym podpisem.

- Po zaręczynach Michała i Poli.

Co więcej, sam wokalista zmienił swój status związku na Facebooku na "zaręczony".

Kim jest Paulina - narzeczona Michała Wiśniewskiego?

Jakiś czas temu media donosiły, że Michał poznał nową dziewczynę za pomocą aplikacji randkowej. Wiadomo, że 36-letnia Paulina pochodzi z Warszawy i, podobnie jak Michał, ma cztery pociechy z poprzednich związków. Latem w sieci pojawiła się informacja, że nowa partnerka Wiśniewskiego jest w ciąży - oficjalnie jednak gwiazdor nie potwierdził tej wiadomości. Do rzekomej ciąży nowej dziewczyny Michała odniosła się jego była żona, Dominika Tajner.

- Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia - skomentowała w rozmowie z "Pudelkiem".

Myślicie, że już niedługo zobaczymy Michała Wiśniewskiego na ślubnym kobiercu?

Zagłosuj

Lubisz muzykę zespołu "Ich Troje"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh