Zamknij

Michał Wiśniewski zdradził imię i płeć piątego dziecka. Znowu oryginalne [FOTO]

28.08.2020 09:27
Michał Wiśniewski zdradził imię dziecka
fot. MAREK MALISZEWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Michał Wiśniewski odlicza dni do narodzin piątego dziecka. W sieci opublikował zdjęcie USG, zdradził także imię i płeć potomka. Wszyscy, którzy spodziewali się kolejnego bardzo oryginalnego imienia, nie będą zawiedzeni.

Michał Wiśniewski przed laty był jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, który zapadł w pamięć słuchaczy chwytliwymi utworami i charakterystycznym wyglądem, na czele z kolorowymi włosami. Sławę zawdzięcza założonemu wraz z Jackiem Łągwą zespołowi Ich Troje, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Trasy koncertowe, nagrody i ogromne pieniądze, słowem wszystko, o czym marzyć może gwiazda. Niestety, w ostatnich latach o Ich Troje słychać mniej, Michał wpadł w problemy finansowe, nadal jednak grupa funkcjonuje i stara się wrócić na szczyty list przebojów.

Równie głośno co o muzycznych dokonaniach Wiśniewskiego, mówiło się o jego związkach. Wokalista ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, ostatnie z Dominiką Tajner, oraz czwórkę dzieci. Piątą żoną lidera Ich Troje została ukochana Pola, którą poślubił w kwietniu 2020 roku. Obecnie małżonkowie oczekują przyjścia na świat pierwszego dziecka, a piątego potomka Wiśniewskiego. Gwiazdor nie kryje swojego szczęścia. W mediach społecznościowych pochwalił się nagraniem z badania USG oraz zdradził płeć i imię dziecka.

 Michał Wiśniewski oficjalnie pokazał piątą żonę. Tak wygląda Pola Wiśniewska [FOTO]

Michał Wiśniewski zdradził płeć i imię dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Na profilu Michała Wiśniewskiego na Instagramie pojawiło się nagranie z badania USG. Możemy na nim zobaczyć piąte dziecko muzyka i jego ukochanej Poli. Okazuje się, że do rodziny lidera Ich Troje dołączy kolejny chłopiec. Wiśniewski przyzwyczaił do oryginalnych imion swoich pociech, nie inaczej będzie tym razem.

- Falco Amadeus 54321 - odlicza czas do przyjścia na świat syna Wiśniewski.

Michał jest ojcem trzech córek: Etiennette Anny, Vivienne Viennę, Fabienne Marty oraz syna Xaviera Michała. Teraz dołączy do nich Falco Amadeus. Jak podoba wam się imię, które wybrali przyszli rodzice?