Zamknij

Michał Wiśniewski zgolił włosy? Pokazał zdjęcie, na którym jest łysy [FOTO]

04.08.2021 17:20
Michał Wiśniewski
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Michał Wiśniewski opublikował na Instagramie zdjęcie, które wprawiło w zaskoczenie jego obserwatorów. Lider "Ich Troje" nie ma włosów - jest ogolony na łyso. Choć zdjęcie jest archiwalne, muzyk dał w opisie do zrozumienia, że myśli nad zmianą wizerunku.

Michał Wiśniewski od lat wzbudza zainteresowanie i kontrowersje swoim wyglądem. Choć charakterystycznym elementem jego wizerunku są czerwone włosy, lider "Ich Troje" dużo eksperymentował z fryzurami - farbował się między innymi na zielono czy różowo. Czujni obserwatorzy jego kariery pamiętają, że w pewnym momencie pokazał się także z łysą głową. Artysta przypomniał ten "eksperyment" z wyglądem. Czyżby planował odejść od długich, czerwonych włosów?

Zobacz także: Michał Wiśniewski wściekły na festiwal w Opolu. Ich Troje pokrzywdzone? "Utwór nie zasłużył" [FOTO]

Michał Wiśniewski jest łysy? Pokazał zdjęcie bez włosów

Michał Wiśniewski pokazał archiwalne zdjęcie. Młody wokalista zespołu "Ich Troje" jest nie tylko pozbawiony zmarszczek, ale także... włosów na głowie. Kadr pochodzi z emitowanego w telewizji w latach 2000' programu "Jestem, jaki jestem". Część internautów pamięta "łysego Wiśniewskiego" i zamieszanie, które wtedy wywołał.

- Jak miałam jakieś 5 lat i to zobaczyłam w telewizji, to się popłakałam - wspomina fanka.

Jego metamorfoza nie była długotrwała - artysta miał na głowie czepek, dzięki któremu ukrył włosy. W opisie fotki na Instagramie zasugerował jednak, że pomyśli o podobnej zmianie wyglądu w przyszłości.

- "Naprzeciw usiadł jakiś łysy gość, przez moment myślę, że mi ukradł coś..." Włosy? Jest to jakaś opcja na przyszłość? - opisał zdjęcie Michał Wiśniewski.

Myślicie, że Wiśniewski wkrótce pokaże się z ogoloną głową?