Zamknij

Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem. Każde dziecko ma inną matkę

Maciej Friedrich
26.04.2019 11:09
Michał Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem. Każde dziecko ma inną matkę
fot. GERARD/REPORTER/EAST NEWS

Michał Wójcik, znany z występów w kabarecie Ani Mru Mru, po raz czwarty zostanie ojcem. Matką dziecka ma być nowa ukochana kabareciarza. Co ciekawe, każde dziecko Wójcika jest owocem związku z inną partnerką.

Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, w lutym 2019 roku powitał na świecie drugiego syna. Okazuje się jednak, że to nie jedyna dziecko znanego kabareciarza, które urodziło się w tym roku. Jak informuje tygodnik "Na Żywo" do grona szczęśliwych ojców dołączył kolega górskiego z planu serialu "Spadkobiercy", jeden z członków doskonale znanego kabaretu Ani Mru Mru, Michał Wójcik. Radosną informację miała przekazać tygodnikowi osoba blisko związana z Michałem.

- Michał został ojcem kolejnego synka. Dostał imię po tacie.

ZOBACZ: Igor Herbut zostanie ojcem. Lider zespołu LemON pochwalił się wzruszającym zdjęciem

Michał Wójcik z Ani Mru Mru po raz czwarty został ojcem

Co ciekawe, matką dziecka Wójcika ma być kobieta, którą poznał na terapii.

- Michał zakochał się bez pamięci w dziewczynie, którą poznał...na terapii. Brał udział w zajęciach, które miały mu pomóc odzyskać równowagę w życiu… i zakochał się po raz kolejny.

Przypomnijmy, że życie uczuciowe gwiazdy kabaretu Ani Mru Mru było do tej pory dość burzliwe. Z pierwszego związku ma 19-letnią córkę Julię, z drugiego o pięć lat młodszego syna Jakuba. 4 września Wójcik rozwiódł się z Agnieszką Kałużą. Była żona kabareciarza nie szczędziła mu gorzkich słów.

- Zachował się strasznie, bo zdradził mnie z wieloma paniami i do tego nagrywał sobie filmy porno, nazywane teraz seks taśmami - opowiadała w wywiadzie.

Okazało się, że jeszcze przed zakończeniem sprawy rozwodowej, na świat przyszło trzecie dziecko Michała, syn Charlie, owoc związku z Ewą Tecel. Niestety, ten związek również nie przetrwał próby czasu. Kto wie, być może z matką swojego czwartego dziecka w końcu uda się Wójcikowi ułożyć sobie życie.

Zagłosuj

Oglądasz polskie kabarety?

Liczba głosów:

Michał Wójcik po raz czwarty ojcem
fot. Damian KLAMKA/East News

RadioZET.pl/MF