Zamknij

Michał Żebrowski pokazał urocze zdjęcie z synem. Fani: "Wzruszyłam się" [FOTO]

12.08.2020 11:23
Michał Żebrowski pokazał urocze zdjęcie z synem. Fani: "Wzruszyłam się" [FOTO]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Michał Żebrowski po raz trzeci został ojcem. W sieci pochwalił się zdjęciem z maleńkim Feliksem, które podbiło serca fanów. Także Aleksandra Żebrowska opublikowała fotografię, na której pokazała, jak dochodzi do siebie po porodzie.

Aleksandra Żebrowska 6 sierpnia urodziła trzecie dziecko. Na świat przyszedł kolejny syn jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, Michała Żebrowskiego. Ciąża i poród Oli były głośnymi medialnymi wydarzeniami, sama świeżo upieczona mama regularnie publikowała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i relacjonowała fanom, jak czuje się przed narodzinami kolejnego dziecka. Nie zabrakło także bardzo poważnych, osobistych zwierzeń dotyczących poronień Oli Żebrowskiej.

Na szczęście trzeci syn Żebrowskich przyszedł na świat bez żadnych komplikacji, a rodzice nie kryją ogromnej radości z kolejnego potomka. W mediach społecznościowych pochwalili się już zdjęciami małego Feliksa, ale jak wie każdy dumny rodzic, chęć na podzielenie się radością ze światem jest ogromna. Nic dziwnego, że Michał na swoim profilu na Instagramie opublikował słodkie zdjęcie z synkiem, a Aleksandra pokazała, jak dochodzi do siebie po porodzie.

Ola Żebrowska o tym, jak zmieniło ją macierzyństwo. "Urodziła się również mama"

Michał Żebrowski pokazał wzruszające zdjęcie z trzecim synem

Na profilu Michała Żebrowskiego na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które roztopiło serca internautów. Aktor czule przytula malutkie stópki Feliksa. Choć sam z poczuciem humoru podpisał fotografię "giry", w komentarzach pojawiły się o wiele słodsze określenia.

- Stópki do całowania.

- A jakie paluchy długie. Tyle miejsca do buziakowania - zachwycały się internautki.

Także na profilu Aleksandry pojawiło się nowe zdjęcie, pierwsze po powrocie do domu ze szpitala. Dzielna mama została przez domowników powitana talerzem pożywnej zupy.

- Rosół powitalny - podpisała fotografię Ola.

- Zajebiste zdjęcie. Najprawdziwsze, jakie widziałam na Instagramie. Trzeba mieć mega klasę, żeby się nim podzielić. Uwielbiam ludzi takich jak Pani - zachwycała się jedna z fanek.

- I to się nazywa polska rodzina. Zdjęcia normalne, szczere, nie sztucznie wyretuszowane, bez tony tapety - wtórowała inna.

A jak wam podoba się naturalne zdjęcie Oli?