Zamknij

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Pokazał niecodzienny prezent [FOTO]

Maciej Friedrich
18.06.2020 09:37
Michał Żebrowski skończył 48 lat
fot. TRICOLORS/East News

Michał Żebrowski skończył 48 lat. Z okazji urodzin ukochana żona Ola Żebrowska sprawiła aktorowi niecodzienny prezent, którym pochwalił się w mediach społecznościowych. Zabawne zdjęcie rozbawiło internautów.

Michał Żebrowski to aktor utalentowany i wszechstronny, bez wątpienia jest jedną z największych gwiazd polskiego kina. Na swoim koncie ma wiele doskonałych kreacji w różnorodnych gatunkowo produkcjach. Widzowie pokochali go jako Skrzetuskiego w "Ogniem i Mieczem" i Geralta w polskim serialu o Wiedźminie. Stworzył świetne kreacje w "Panu Tadeuszu" i mocnych "Pręgach". Ciężko wymienić wszystkie jego świetne role. W 2010 roku jest dyrektorem Teatru 6. Piętro, który stworzył razem z Eugeniuszem Korinem.

Żebrowski uwielbiany jest za talent aktorski i ujmujący głos, przez wiele osób uważany jest także za bardzo przystojnego mężczyznę. Choć ciężko w to uwierzyć, polski aktor 17 czerwca skończył 48 lat. Prywatnie od 2009 roku jest mężem Oli Żebrowskiej, z którą ma dwóch synów. Uważani są za jedną z sympatyczniejszych par polskiego show-biznesu, którym nieobcy jest dystans do siebie. Doskonale pokazał to sam Żebrowski, pokazując w sieci prezent, jaki otrzymał od małżonki.

 Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie. Pokazała duży ciążowy brzuch [FOTO]

Michał Żebrowski pokazał prezent na 48. urodziny. Zdjęcie aktora rozbawiło fanów

Na profilu Michała Żebrowskiego na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy aktora w szlafroku. Dłuższe włosy i broda świadczą o tym, że przestrzegał domowej izolacji i dłuższy czas mógł nie odwiedzać fryzjera. Uwagę zwraca fakt, że aktor pozuje na tle zmywarki. Okazuje się, że w ten sposób chciał pokazać prezent, jaki miał otrzymać od żony z okazji urodzin.

I to jest prezent! Pusta zmywarka. Dziękuję Kochanie! 48. urodziny, Ola Żebrowska - czytamy w opisie fotografii.

Ola Żebrowska nie pozostawiła wpisu męża bez odpowiedzi. Na swoim profilu opublikowała nagranie, na którym Michał podciąga się na drążku. Złożyła ukochanemu życzenia ze znanym sobie poczuciem humoru.

- Sto lat Kochanie! Już pakuję zmywarkę, ty też przypakuj - napisała.

Fanów pary rozbawiło i rozczuliło to internetowe przekomarzanie, czemu dali wyraz w komentarzach.

- Kocham ten wasz dystans do siebie.

- Kiedyś to był fajny facet. Ale teraz jest fajniejszy - pisali.

My życzymy Michałowi Żebrowskiemu wszystkiego najlepszego i zawsze pustej zmywarki!