Zamknij

Michał Żebrowski pokazał archiwalne zdjęcie. Miał na nim 33 lata. Jak wyglądał?

Sylwia Wamej
12.02.2020 10:34
Michał Żebrowski
fot. Tricolors/ East News

Michał Żebrowski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym ma 33 lata. Fanki są zachwycone. Niektóre z nich wolą jednak aktora w dojrzałej wersji.

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie, na którym ma 33 lata

Michał Żebrowski na swoim Instagramie chętnie dzieli się z fanami rozmaitymi zdjęciami, m.in. tymi z przeszłości. Ostatnio pokazał swoim wielbicielom archiwalną fotografię, na której ma 33 lata. Trzeba przyznać, że wyglądał zupełnie inaczej, niż teraz. Miał kręcone włosy i spory zarost. fotografię podpisał: 33 wiek chrystusowy. W komentarzach fanki jak zwykle nie zawiodły i komplementowały aktora.

 "Jak się okazuje, niektóre internautki wolą Michała Żebrowskiego w wersji dojrzałej - aktor ma 47 lat"."Młodość jest piękna, ale dojrzałość pozwala zrozumieć, dlaczego to nie ma znaczenia",  "cudo",  "młody gniewny", Jak to jest, że mężczyźni się tak cudownie starzeją?- piszą internauci.

Michał Żebrowski prywatnie. Ile ma dzieci?

Prywatnie Michał Żebrowski związany jest z ukochaną Aleksandrą. Pobrali się w 2009 roku. Mają dwóch synów: Franciszka i Henryka. Aktor chętnie pokazuje swoje życie rodzinne na Instagramie - żonę Aleksandrę i ukochanych synów. Od 2010 Michał Żebrowski jest dyrektorem Teatru 6. Piętro.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW