Zamknij

Michał Żebrowski pokazał, jak spędza Walentynki. Nie omieszkał zażartować z Kingi Rusin

Sylwia Wamej
14.02.2020 10:26
Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska
fot. Piotr Molecki/ East News

Michał Żebrowski pokazał, jak spędza Walentynki. Aktor całuje żonę i przy okazji żartuje z Kingi Rusin. Fanów bardzo rozbawił jego komentarz.

Michał Żebrowski pokazał, jak spędza Walentynki. Wbił szpilę Kindze Rusin

Michał Żebrowski opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym całuje swoją żoną - ukochaną Aleksandrę. 47-letni aktor nawiązał przy okazji do słynnego już wpisu Kingi Rusin, zdjęcia Adele i imprezy w kapciach. "Koniecznie w kapciach". Romantyczne zdjęcie Żebrowskich spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony internautów. "Miło popatrzeć na szczęśliwych ludzi", "miłość jest wokół nas, "słodko, tak trzymać - zachwycają się fani.

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska: Gdzie się poznali?

Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich ślub odbył się z dala od kamer i fotoreporterów. Rok po ślubie para doczekała się pierwszego dziecka - syna Franciszka. W 2013 roku urodził się drugi syn Michała i Aleksandry Żebrowskich -  Henryk.

W wywiadzie dla "Świat i ludzie" Michał Żebrowski zdradził, jak się poznali. Choć w sieci krąży plotka, że aktor po raz pierwszy zobaczył przyszłą ukochaną, gdy ta miała pięć lat, jest ona wyssana z palca.

"Jako młoda studentka dorabiała uczeniem języka angielskiego, a ja zapisałem się do niej na lekcje. Miała 18 lat, chłopaka i nie była zainteresowana umizgami starego "dziada". Po miesiącu nauki zrezygnowałem z lekcji i każde z nas poszło w swoją stronę. Spotkaliśmy się ponownie po trzech latach, na rodzinnej imprezie. Po miesiącu podjęliśmy decyzję o zaręczynach i ślubie" - podkreślał aktor.

Zagłosuj

Obchodzisz Walentynki?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW