Zamknij

Michał Żebrowski pokazał stare zdjęcie z Piotrem Adamczykiem: "Trudno wzrok oderwać"

Sylwia Wamej
24.03.2020 16:58
Michał Żebrowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michał Żebrowski śladem innych gwiazd wziął udział w internetowym wyzwaniu, które polega na pokazywaniu zdjęć z dzieciństwa i młodości w mediach społecznościowych. Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat z  Piotrem Adamczykiem. Jak zareagowali na nie fani?

Michał Żebrowski pokazał zdjęcie z młodości z Piotrem Adamczykiem

Michał Żebrowski wziął udział w internetowym wyzwaniu i pokazał zdjęcie z młodości. Dyrektor teatru 6. Piętro nie jest jednak na nim sam. Aktor uchwycony został w towarzystwie Piotra Adamczyka, podczas spektaklu "Miłość i gniew" Teatru Powszechnego. Zdjęcie pochodzi z 1995 roku. Fotografia bardzo wzruszyła Piotra Adamczyka, który napisał: Michał, wzruszyłeś mnie".

Fanom aktora również zdjęcie przypadło do gustu. "Po obejrzeniu tej sztuki byłam w panu zakochana", "o matko, nie wiem, kiedy przystojniejszy, wtedy, czy dziś", "trudno wzrok oderwać. Ach, młodość" - piszą fani.

Nie tylko Michał Żebrowski polubił internetową zabawę, która w okresie domowej kwarantanny stała się prawdziwym hitem, również wśród gwiazd. Swoje zdjęcia z młodości lub dzieciństwa pokazała m.in. Aneta Zając, Magda Gessler oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Michał Żebrowski po raz trzeci zostanie tatą. Żona aktora spodziewa się dziecka

Prywatnie Michał Żebrowski niedługo po raz trzeci zostanie tatą. Żona aktora - Aleksandra Żebrowska jest w ciąży. Niedawno pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie. Para wspólnie wychowuje już dwóch synów: Henryka i Franciszka.

Zagłosuj

lubisz chodzić do teatru?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW