Zamknij

Michał Żebrowski pokazał ujęcie z wanny. Nawiązał do klipu Maty z Anją Rubik [FOTO]

14.10.2021 13:33
Michał Żebrowski
fot. Viphoto/ East News

Michał Żebrowski postanowił puścić oko do swoich fanów i pokazał zabawne ujęcie z domowej wanny. Gwiazdor w ten sposób nawiązał do najnowszego teledysku młodego rapera Maty i gościnnego udziału Anji Rubik.

Michał Żebrowski i Ola Żebrowska uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się trzech synów. Najmłodsza latorośl, syn Feliks, przyszedł na świat w sierpniu 2020 roku. Ola Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje codzienność młodej mamy, bez lukru. Na profilu Oli fani mogą zobaczyć ujęcia, gdzie gości domowy rozgardiasz, a ona sama często nie przywiązuje wagi do idealnego makijażu czy stroju.

Zobacz też:  Ola i Michał Żebrowscy nabrali fanów. "A już się miałam kłaniać z podziwem" [WIDEO]

Michał Żebrowski pokazał ujęcie z wanny. Nawiązał do klipu Maty z Anją Rubik [FOTO]

Dużym dystansem w prowadzeniu Instagrama wykazuje się również Michał Żebrowski. Gwiazdor tym razem postanowił rozbawić swoich fanów i pokazał rodzinne ujęcie z wanny. Nawiązał w ten sposób do teledysku Maty i Anji Rubik, która zgodziła się gościnnie wystąpić w klipie. "Stara Mata" - zażartował gwiazdor, pokazując nagie ujęcie Oli Żebrowskiej.

Fani docenili poczucie humoru gwiazdora. "Wspaniałe, wygrywacie", "fajna ta twoja syrenka", "modna grzywa", "to jest piękne", "jak zawsze top" - zachwycali się wielbiciele Żebrowskiego.