Zamknij

Żebrowscy wybrali imię dla dziecka. Jak planują nazwać syna?

20.07.2020 14:43
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą
fot. Instagram:@

Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą wybrali już imię dla dziecka. Niedawno para zdradziła płeć potomka - ma być to kolejny syn. Jakie imię będzie nosił synek Michała i Aleksandry Żebrowskich? 

Michał Żebrowski i jego żona, Aleksandra Żebrowska, za moment powitają na świecie trzecie dziecko. Płeć została ujawniona ukradkiem przed wyborami. Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie wymowne zdjęcie i opis, które sugerowały, że urodzi się chłopiec. Portal Pudelek dotarł do informacji, że Żebrowscy faktycznie spodziewają się syna, a nawet wybrali już imię dla dziecka. Para planuje nazwać pociechę również dostojnie i szlachetnie jak starsze dzieci. 

Żebrowscy mają już dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Na początku marcu poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Żona dyrektora Teatru 6. Piętro obwieściła ciążę w dość nietypowy sposób - opublikowała na Instagramie zdjęcie kanapek z kiszonymi ogórkami i opatrzyła hashtagiem #pregnancyannouncement. Aleksandra Żebrowska jest obecnie w 9. miesiącu ciąży.

Aleksandra Żebrowska w samej bieliźnie. Pokazała duży ciążowy brzuch [FOTO]

Michał i Aleksandra Żebrowscy oczekują syna. Jakie imię wybrali? 

Pudelekowi udało się potwierdzić informację, że Żebrowskim urodzi się syn. Według portalu aktor i jego żona wstępnie wybrali imiona dla dziecka. Wybór podobno waha się między Antonim a Ryszardem. 

Michał i Ola będą mieć syna. Zrobili kolejne USG, które to potwierdziło. Już wybierają dla malucha imię. Ma być tradycyjne i piękne. Pod uwagę biorą Antoni i Ryszard. To prawda, marzyli o córeczce, ale gdy okazało się, że będą mieć chłopca i tak byli przeszczęśliwi - zdradza Pudelkowi znajoma pary.

Michał i Ola Żebrowscy na razie nie ujawniają planów odnośnie imienia dziecka. Czy faktycznie celują w Antoniego i Ryszarda? O tym dowiemy się zapewne za parę tygodni, gdy syn Żebrowskich pojawi się na świecie. 

Posłuchaj podcastu