Zamknij

Michał Żebrowski zostanie ojcem? Wymowny wpis żony aktora [FOTO]

Maciej Friedrich
04.03.2020 08:30
Michał Żebrowski zostanie ojcem? Wymowny wpis żony aktora [FOTO]
fot. Instagram:@olazebrowska

Michał Żebrowski po raz trzeci zostanie ojcem? Internauci nie mają najmniejszych wątpliwości. Wszystko za sprawą wpisu, jaki żona aktora, Aleksandra Żebrowska, opublikowała w mediach społecznościowych. Para zbiera gratulacje od fanów

Michał Żebrowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma ogromną ilość świetnych kreacji filmowych i teatralnych, widzowie pokochali go za role między innymi w "Panu Tadeuszu", "Ogniem i mieczem" czy "Pręgach". Od 2010 roku jest dyrektorem Teatru 6. piętro.

Prywatnie Michał Żebrowski od 2009 roku jest mężem młodszej od siebie o 15 lat ukochanej Aleksandry. Są rodzicami dwóch synów, urodzonego w 2010 roku Franciszka i urodzonego w 2013 Henryka. Para uchodzi za jedno z najsympatyczniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Stroniący od skandali i medialnej popularności zyskali grono oddanych fanów, którzy obserwują ich w mediach społecznościowych, między innymi na ich wspólnym kanale w serwisie YouTube.

Michał Żebrowski zostanie ojcem? Żona aktora opublikowała wpis

To właśnie wpis w mediach społecznościowych zelektryzował fanów Michała Żebrowskiego i jego żony. Aleksandra na swoim profilu na Instagramie opublikowała post, który zdaniem wielu osób nie pozostawia wątpliwości. Zdaniem fanów para spodziewa się trzeciego dziecka.

Żebrowska pochwaliła się zdjęciem talerza kanapek z musztardą i ogórków. Pod fotografią zamieściła wymowny hasztag #pregnancyannoucment sugerujący, że jest w ciąży. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Profil Aleksandry zalała fala komentarzy z gratulacjami.

- Gratulacje! Łącze się w tym samym stanie.

- Jedyny prawidłowy sposób na ogłoszenie.

- O boooosz! Kanapki z musztardą, tez jadłam na początku ciąży - czytamy.

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem Aleksandra Żebrowska rzeczywiście jest w ciąży?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF