Zamknij

Żebrowscy pokazali syna i zdradzili imię. Jest inne niż podawały media [FOTO]

10.08.2020 08:48
Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą
fot. Instagram:@olazebrowska

Michał i Aleksandra Żebrowscy opublikowali pierwsze zdjęcie dziecka na Instagramie. Parze urodził się syn. Jakie imię wybrali dla chłopca Michał Żebrowski i jego żona? Wybór zaskoczył wszystkich!

Michał Żebrowski i jego żona pokazali pierwsze zdjęcie dziecka i zdradzili imię. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami parze urodził się syn. Nie zgadza się jednak imię! Okazuje się, że syn Żebrowskich to jednak nie Felicjan, jak podawano w ubiegłym tygodniu. Michał Żebrowski opublikował pierwsze zdjęcie z synkiem i wyjawił prawdziwe imię swojego trzeciego dziecka. 

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają już dwóch synów: 10-letniego Franciszka i 7-letniego Henryka. Na początku marcu poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka. Żona dyrektora Teatru 6. Piętro obwieściła ciążę w dość nietypowy sposób - opublikowała na Instagramie zdjęcie kanapek z kiszonymi ogórkami i opatrzyła hashtagiem #pregnancyannouncement. Aleksandra Żebrowska urodziła w ubiegłym tygodniu, ale na pierwsze fotografie synka kazała czekać fanom killka dni. 

Michał Żebrowski i jego żona pokazali dziecko. Jak ma na imię syn Żebrowskich? 

Na Instagramie pojawiły się pierwsze zdjęcia dziecka Michała i Aleksandry Żebrowskich. Aktor i jego żona pochwalili się synem na swoich profilach. Najbardziej zaskakująco brzmi post Michała Żebrowskiego, który ujawnił prawdziwe imię malucha. Okazuje się, że syn Żebrowskich to Feliks!

Cześć Feliks - napisał pod zdjęciem aktor. 

Aleksandra Żebrowska wstawiła zdjęcie z noworodkiem. Pozuje na nim w naturalnym wydaniu, szczęśliwa i zrelaksowana. Post wywołał masę komentarzy, w których fani składali gratulacje i życzenia dla rodziców. 

Posłuchaj podcastu