Zamknij

Michalina Olszańska na okładce „Playboya”. Odważna decyzja naczelnej magazynu

Maciej Friedrich
11.06.2019 15:30
Michalina Olszańska na okładce „Playboya”. Odważna decyzja naczelnej magazynu
fot. VALERY HACHE/AFP/EAST NEWS

Najnowszy numer magazynu „Playboy” będzie pierwszym, nad którym jako redaktor naczelny czuwała kobieta. Anna Mierzejewska zadecydowała, że w lipcowym wydaniu na okładce pojawi się Michalina Olszańska. Jednak zdjęcie aktorki znanej z rozbieranych ról może zaskoczyć wielu czytelników.

Michalina Olszańska to utalentowana polska aktorka, znana nie tylko z ogromnego talentu, ale i nieprzeciętnej urody. Głośno było również o jej licznych rozbieranych scenach i swobodzie w eksponowaniu ciała na planie. Nic dziwnego, że zainteresował się nią „Playboy”, jeden z najpopularniejszych magazynów dla mężczyzn. Warto zaznaczyć, że magazyn, w którym zaszły spore zmiany. Po raz pierwszy w historii polskiego wydania fotel redaktora naczelnego zajęła kobieta, Anna Mierzejewska. Postanowiła, że okładkę pierwszego numeru pod jej przewodnictwem ozdobi fotografia Olszańskiej. Może ona jednak zaskoczyć czytelników przyzwyczajonych do profilu pisma.

Michalina Olszańska na okładce lipcowego „Playboya”

„Playboy” znany jest między innymi z rozbieranych sesji zdjęciowych, do których zapraszane są najpiękniejsze polskie gwiazdy. Na okładkach „Playboya” pozowały między innymi: Anna Mucha, Edyta Górniak, Doda czy Joanna Krupa. Wewnątrz magazynu mogliśmy podziwiać ich wdzięki w często bardzo odważnych sesjach. Wydawać by się mogło, że zaproszenie Michaliny Olszańskiej, która nie ma problemu z pokazywaniem ciała, jest klasycznym podejściem „Playboya”. Tymczasem nowa okładka zaskakuje.

ZOBACZ: Piosenkarka w rozmiarze 40 w nagiej sesji dla "Playboya". Kim jest Monika Borzym?

Magazyn opublikował zdjęcie okładki z Olszańską na Instagramie. Zadziwia jednak fakt, że nie ujrzymy na niej cienia erotyki. Na fotografii znajduje się bowiem jedynie twarz aktorki, która robi nieco figlarną minę i pokazuje język. Trzeba przyznać, że to bardzo odważna decyzja nowej redaktor naczelnej, która może zszokować wielu czytelników przyzwyczajonych do odważniejszych okładek. Czyżby pod wodzą Anny Mierzejewskiej „Playboya” czekały zmiany? Przekonamy się już jutro, nowe wydanie „Playboya” trafi na sklepowe półki 12 czerwca.

Michalina Olszańska – kim jest aktorka z okładki „Playboya”?

Michalina Olszańska to 27-letnia aktorka urodzona w Warszawie. Od młodości związana była z muzyką, ukończyła szkołę muzyczną 2. stopnia i występowała z orkiestrami symfonicznymi jako skrzypaczka. Wydała również dwie powieści, „Dziecko Gwiazd Atlantyda” oraz „Zaklęta”. Na ekranie zadebiutowała w 2012 roku w „Barwach szczęścia”, gdzie wcielała się w piosenkarkę Tatianę. Jej pierwszym filmem pełnometrażowym był „To tylko komedia” Tomasza Suskiego. Popularność przyniosła jej rola w „Córkach Dancingu” z 2015 roku, gdzie razem Martą Mazurek wystąpiły nago. Na swoim koncie ma również inne role filmowe, pojawiła się między innymi w „Jack Strong”, „Miłości w Mieście Ogrodów” oraz „Techno”.

Zagłosuj

Jesteś czytelnikiem/czytelniczką "Playboya"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF