Zamknij

Michalina Olszańska urodziła. Gwiazda „Playboya” zdradziła płeć dziecka

Judyta Wanicka
19.09.2019 12:06
Michalina Olszańska
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Michalina Olszańska, aktorka znana z serialu „1983” i gwiazda „Playboya”, właśnie została mamą. Aktorka zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie stópek i zdradziła, jakiej płci jest jej dziecko. Pod postem spływają gratulacje od fanów.

Michalina Olszańska urodziła córkę

Michalina Olszańska urodziła pierwsze dziecko. Gwiazda lipcowego numeru „Playboya”, która wkrótce wcieli się w rolę Violetty Villas w biograficznym filmie o artystce, właśnie została szczęśliwą mamą. Michalina Olszańska-Rozbicka podzieliła się dobrą nowiną za pomocą Instagrama. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie maleńkich stópek. Więcej szczegółów zdradzają hashtagi. Wynika z nich, że Michalina Olszańska urodziła córkę.

My best Creation [tłum. Moje najlepsze dzieło] – podpisała zdjęcie aktorka.

Gwiazda serialu „1983” nie zdradziła jednak, jakie imię nadała córce. Nadal nie wiadomo również, kim jest życiowy partner Michaliny Olszańskiej, z którym aktorka doczekała się córki. Aktorka niedawno przyjęła jego nazwisko – Rozbicka.

Kim jest Michalina Olszańska?

Michalina Olszańska to 27-letnia aktorka urodzona w Warszawie. Od młodości pasjonowała się muzyką. Ukończyła szkołę muzyczną 2. stopnia i występowała z orkiestrami symfonicznymi jako skrzypaczka. Wydała również dwie powieści: „Dziecko Gwiazd Atlantyda” oraz „Zaklęta”.

Na ekranie zadebiutowała w 2012 roku w serialu „Barwy szczęścia”, gdzie wcielała się w piosenkarkę Tatianę. Jej pierwszym filmem pełnometrażowym był „To tylko komedia” Tomasza Suskiego. Popularność przyniosła jej rola w „Córkach Dancingu” z 2015 roku, gdzie razem Martą Mazurek wystąpiły nago.

Na swoim koncie ma również inne role filmowe, między innymi w „Jack Strong”, „Miłości w Mieście Ogrodów” oraz „Techno”. Za rolę w obrazie „Ja, Olga Hepnarova” otrzymała Czeskiego Lwa dla najlepszej aktorki.

W lipcu 2019 roku została gwiazdą polskiego „Playboya”, pierwszego numeru, którego redaktorem naczelnym jest kobieta – Anna Mierzejewska.

Zagłosuj

Podobała ci się sesja Michaliny Olszańskiej w "Playboyu"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw