Zamknij

Michałowi Szpakowi "odbiła palma". Jego nowy tatuaż zaskoczył fanów

Redakcja
24.04.2018 20:47
Michał Szpak
fot. Instagram

Michał Szpak udał się niedawno do USA. Pobyt w Kalifornii postanowił uwiecznić nowym tatuażem. Fani są zaskoczeni i komentują, że Szpakowi... odbiła palma.

Michał Szpak pochwalił się na Facebooku krótkim filmikiem wprost z salonu tatuażu. Gwiazdor pojechał do USA i swój pobyt postanowił uwiecznić nowym malunkiem na skórze. "Tak, zrobiłem to" - napisał w krótkim komentarzu.

To oczywiście nie pierwszy tatuaż Michała Szpaka. Artysta ma już na ciele kilka innych obrazków. Pierwszy był krzyż, po śmierci mamy. Czerwona kreska obok oznaczała ich miłość. Z kolei latawiec symbolizuje wolność i jest prezentem od przyjaciół. Oprócz tego Michał ma wytatuowane małe serce, "które ma pomóc otworzyć się emocjonalnie na innych" - jak mówił w jednym z wywiadów - oraz pacyfkę. Teraz dochodzi do tego palma.

Nowy tatuaż Michała Szpaka

Fani zareagowali na ten pomysł lekkim szokiem. Wielu z nich skrytykowało nie tyle sam wzorek, ile pomysł robienia tatuaży."Tak się zastanawiam po co to robić?tak na zawsze? Przecież to nie kartka papieru, którą po latach wyrzucimy jak nam się znudzi" - pisze jedna z komentujących. Inna osoba widzi w tatuażu nie ozdobę, tylko coś, co szpeci:

"Michał, wg.mnie wyglądasz idealnie i nie musisz fundować sobie dodatkowych ozdobników, ale oczywiście szanuję Twoją decyzję".

Ktoś stwierdził nawet, że Michałowi odbiła palma. Jak podkreśla jeden z internautów, palma była ulubionym symbolem starożytnych artystów. Jest symbolem radości i triumfu. "Powodów do radości masz dużo Michale, i pewnie stąd ten tatuaż. No i fajną pamiątkę z podróży po Stanach Zjednoczonych" - komentuje dalej.

Drodzy fani, każdy ma w życiu coś, czego żałuje lub będzie żałował - i oby żałować tylko zrobionych tatuaży!

Naszym zdaniem wygląda bardzo fajnie.

RadioZET.pl/SA