Zamknij

Michele Moran po 16 latach zamyka restaurację. "Nie była to łatwa decyzja"

Sylwia Wamej
06.03.2020 14:03
Michel Moran
fot. Piotr Molecki/East News

Michel Moran po 16 latach zamyka restaurację "Bistro de Paris". Jak poinformował na Instagramie, nie była to łatwa decyzja. "Niestety, moja "przygoda" z Bistro de Paris dobiegła końca" - napisał restaurator.

Michel Moran zamyka restaurację po 16 latach

Michel Moran podjął decyzję o zamknięciu lokalu "Bistro de Paris". Gwiazdor programu "Master Chef" o swojej decyzji poinformował fanów na Instagramie.

"Tak jest, w życiu jeden rozdział się kończy! Ale nowe się zaczyna" - napisał.

"Szanowni Państwo, Drodzy Goście, Przyjaciele, ponad 40 lat swojego życia spędziłem w kuchni, a niemalże 16 lat gotując dla Was i z myślą o Was. Dzięki temu poznałem wielu fantastycznych ludzi, zawarłem mnóstwo przyjaźni, byłem świadkiem wielu pięknych wydarzeń. Myślę, że to czas niezwykły, bo co by nie mówić, przeżyliśmy razem kawałek życia. Niestety, moja "przygoda" z Bistro de Paris dobiegła końca i czuję się w obowiązku poinformować Państwa, że podjęliśmy decyzję o zamknięciu restauracji, a proszę mi wierzyć, nie była to dla nas łatwa decyzja"  - podkreślił Moran na Instagramie.

Michel Moran zdradził plany na przyszłość

Michel Moran wyjaśnił też, że wciąż będzie zajmować się gotowaniem.

"Jednak nie porzucam gotowania. Nie rezygnuję z największej pasji i nie zamierzam osiąść na laurach. Warsztaty kulinarne, nauka gotowania i kulinarne metamorfozy to coś, czemu obecnie chciałbym się poświęcić i tym samym zaprosić do działania Was drodzy Państwo, do poznania "kuchni od kuchni" - wyjaśnił gwiazdor i dodał, że pracuje nad nowym projektem.

"Pracuję także nad zupełnie nowym projektem, który mam nadzieję już jesienią uda mi się zrealizować, ale tu nie zapeszajmy. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za tych 16 wspólnych lat, za okazane zaufanie i sympatię, za to, że byliście. A ja nie żegnam się, ale mówię do zobaczenia" - podsumował Moran.

Fani w komentarzach dzielą się swoimi wspomnieniami z restauracji i życzą powodzenia restauratorowi. "Będzie to wielka pustka w polskiej gastronomii. Strasznie smutna wiadomość. Michel, dziękuje za te 16 lat. Mam naprawdę wielka nadzieje, że jesienią będzie można Cię odwiedzić w nowym miejscu", "Byłem w restauracji kilka razy i miałem zaszczyt pana poznać! Moje przeżycia były ogromne!! Dziękuję!!!" - piszą.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do restauracji?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/SW