Zamknij

Michele Morrone bez koszulki. Gwiazdor "365 dni" pochwalił się umięśnionym ciałem

Sylwia Wamej
03.02.2020 16:34
Michele Morrone
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michele Morrone korzysta z przysłowiowych pięciu minut sławy. Gwiazdor "365 dni" umiejętnie podgrzewa atmosferę tuż przed premierą filmu. Ostatnio opublikował zdjęcie bez koszulki, chwaląc się idealnie wyrzeźbionym ciałem. Fanki przystojnego Włocha są zachwycone.

Michele Morrone bez koszulki. Gwiazdor "365 dni" pochwalił się umięśnionym ciałem

Michele Morrone jest coraz bardziej popularny w Polsce. Przystojnego Włocha zobaczymy już niebawem na dużym ekranie w filmie "365 dni", na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Michele co jakiś czas publikuje na Instagramie gorące zdjęcia. Ostatnio zaprezentował się swoim fankom bez koszulki, prezentując idealnie wyrzeźbione ciało. W komentarzach nie zabrakło zachwytów fanek przystojnego Morrone. Wielbicielki 29-letniego Włocha przyznały zgodnie, że z niecierpliwością czekają na film.

Michele Morrone: Kogo zagra w filmie "365 dni"?

Michele Morrone wcieli się w przystojnego i władczego Massimo w filmie "365 dni". Partnerować mu będzie Anna Maria Sieklucka, która wcieli się w postać Laury Biel. Reżyserką "365 dni" jest Barbara Białowąs, która jest odpowiedzialna za film 'Big Love. "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej trafi do kin już 7 stycznia, w najbliższy piątek. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Magdalenę Lamparską, Natalię Janoszek i Nataszę Urbańską.

Zagłosuj

Wybierasz się do kina na film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW