Zamknij

Michele Morrone kupił nowy dom. Gwiazdor "365 dni" pochwalił się luksusowymi wnętrzami [FOTO]

12.10.2020 13:35
Michele Morrone
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michele Morrone dzięki roli Massimo w filmie "365 dni" zyskał nie tylko sławę, ale  i nowe kontrakty, które przełożyły się na spore zarobki. Aktor mógł zakupić nowy dom, do którego właśnie się przeprowadził. Gwiazdor pokazał na Instagramie wnętrza nowego lokum.

Michele Morone dzięki roli Massimo w "365 dni" zdobył popularność, a co za tym idzie spore  pieniądze. Gwiazdor po udziale w polskim "Greyu" doczekał się m.in. kontraktu reklamowego z marką Guess. Gwiazdor od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił w muzyce. Sukcesy muzyczno-filmowe przełożyły się na zarobki Michele Morrone, który postanowił przeprowadzić się do nowego mieszkania.

Aktor pokazał na InstaStories migawki z nowego lokum, które jeszcze do końca nie jest urządzone, jednak z pewnością będzie wyglądać imponująco. "Witam w moim nowym domu" - napisał podekscytowany Michele Morrone w instagramowej relacji.

Zobacz też: Blanka Lipińska planuje przeprowadzkę. Cena apartamentu powala 

Michele Morrone zamieszkał w nowym domu. Gwiazdor "365 dni" pochwalił się nowymi lokum 

Michele Morrone najbardziej oczywiście znany jest z roli Massimo w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Wcześniej zagrał w m.in. internetowym serialu "Drugie życie". Wystąpił też w miniserialu "Sirene" dramacie telewizyjnym "Renata Fonte". Michele Morrone wziął również udział we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami" - Ballando con le Stelle. Prywatnie Michele Morrone jest tatą dwóch synów, ze związku z libańską projektantką - Roubą Saadehą, z którą rozwiódł się po ośmiu latach.

michele_123
fot. Instagram.com/ Michele Morrone
morrrone_michele
fot. Instagram.com/ Michele Morrone
Michele Morrone

RadioZet.pl