Zamknij

Michele Morrone pokazał synów. Jak wyglądają pociechy gwiazdora "365 dni"?

Sylwia Wamej
22.01.2020 16:11
Michel Morrone
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michelle Morone to gwiazdor, który jest coraz popularniejszy w Polsce za sprawą filmu "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. 30-letni gwiazdor aktywnie prowadzi swojego Instagrama, na którym nie brakuje zmysłowych ujęć. Włoski aktor jest też bardzo rodzinny i dzieli się z fanami zdjęciami swoich synów.

Michelle Morone pokazał zdjęcie synów

Michelle Morone to aktor, którego widzowie będą mogli już niedługo oglądać w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. 30-letniego aktorka fani będą mogli zobaczyć w roli zabójczo przystojnego Massimo.

Sam zainteresowany na swoim Instagramie chętnie publikuje gorące materiały promujące filmu. Nagrał również piosenkę promującą produkcję Barbary Białowąs "Fell It" .30-letni aktor jest też bardzo rodzinny. Niewiele polskich fanek wie, że Michelle Morone jest ojcem.

Gwiazdor jakiś czas temu opublikował na swoim Instagramie zdjęcie swoich synków. Chłopcy mają na imię Marcuda i Brado. Dzieci Morrone to owoc związku z libańską projektantką - Roubą Saadeh.  Para nie jest już jednak razem. Rozstali się w 2018 roku.

"365 dni". Kiedy premiera filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej?

 Film "365 dni" trafi do kina już 7 lutego. W rolach głównych oprócz Michelle Morone zobaczymy też Annę Marię Sieklucką, Magdalenę Lamparską, Natalię Janoszek oraz Nataszę Urbańską. Film jest ekranizacją książki Blanki Lipińskiej pod takim samym tytułem. Podczas wycieczki na Sycylię Polka - Laura Biel zostaje zauważona przez Massimo - szefa sycylijskiej mafii. Massimo porywa ją i daje Laurze 365 dni, aby go pokochała.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do kina?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW