Zamknij

Michele Morrone w gorącej sesji. Aktor "365 dni" wziął udział w kampani Dolce&Gabbana

04.08.2020 19:51
Michele Morrone
fot. VIPHOTO/East News

Michele Morrone osiąga kolejne sukcesy zawodowe. Po tym, jak film "365 dni" zdobył światową popularność, przystojny aktor jest zapraszany do kampanii reklamowych wielu znanych marek.

Michele Morrone nie może narzekać na nudę w swojej karierze zawodowej. Aktor znany jest teraz przede wszystkim z roli tajemniczego, przystojnego Massimo w filmie "365 dni". Ekranizacja powieści erotycznej Blanki Lipińskiej uzyskała szeroki rozgłos nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Choć większość krytyków negatywnie ocenia produkcję, widzowie docenili fabułę oraz urok głównego bohatera.

Nic dziwnego, że Michele Morrone otrzymuje kolejne angaże w filmach i serialach. Jest także zapraszany do promowania znanych marek. Ostatnio włoskim aktorem zainteresował się dom mody Dolce&Gabbana. Gwiazdor wziął udział w nietypowej sesji zdjęciowej. Miał na sobie biały top i kolorowe bokserki.

Zobacz także: Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę pieniędzy

Michele Morrone wziął udział w gorącej sesji zdjęciowej dla Dolce&Gabbana

Michele Morrone wziął udział w kampanii promującej kolekcję męską oraz damską. Zdjęcia zostały wykonane w Neapolu. Włoski aktor pozował w towarzystwie pięknej modelki Chiary Scelsi.

Fankom Michele'a bardzo spodobała się gorąca sesja w bieliźnie. W komentarzach nie brakuje słów zachwytu i komplementów w jego stronę. Wam też się podoba?