Zamknij

Michele Morrone wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Jest nagranie, jak tańczy Pasodoble [WIDEO]

Sylwia Wamej
18.02.2020 19:57
Michele Morrone
fot. Mateusz Jagielski/East News

Michele Morrone stał się popularny w Polsce dzięki roli przystojnego Massimo w filmie "365 dni". Włoski aktor nie tylko uwodzi na ekranie, ale również świetnie tańczy. Gwiazdor kilka lat temu wystąpił we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". W sieci krąży nagranie, na którym Michele tańczy taniec Pasodoble.

Michele Morrone wystąpił w "Tańcu z gwiazdami. [WIDEO]

Michele Morrone to gwiazdor, który zdobył popularność w Polsce dzięki roli Massimo w filmie "365 dni". Ekranizacja na podstawie książki Blanki Lipińskiej jest co prawda bardzo krytykowana przez środowisko filmowe, jednak aktorowi kreacja włoskiego mafiozo przyniosła dużą popularność.

Aktor kilka lat temu wystąpił we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Na YouTube można zobaczyć, jak gwiazdor radzi sobie w tańcu Pasodoble. Trzeba przyznać, że również i w tańcu potrafi świetnie uwodzić.

Michele Morrone: W jakich produkcjach zagrał?

Michele Morrone swoją przygodę z show-biznesem zaczynał jako model. Na małym ekranie 29-letniego aktora widzowie mogli zobaczyć w drugim sezonie  serialu "Come un delfino". Michele wystąpił również w takich produkcjach jak m.in."Ballando con le stelle", czy "Sirene".  Dużą popularność przyniósł mu udział we włoskiej wersji "Tańca z gwiazdami".

Prywatnie aktor jest rozwiedziony. W latach 2014-2018 był żonaty z libańską projektantką Roubą Saadeh, z którą ma dwóch synów: Marcuda i Brado.

Zagłosuj

Wybierasz się do kina na film "365 dni"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW