Zamknij

Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę pieniędzy

08.07.2020 20:09
East News
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Michele Morrone ma nową rolę. Gwiazdor "365 dni" tym razem sprawdzi się jako model. 29-letni aktor podpisał kontrakt reklamowy z  Guess by Marciano, który opiewa na sześciocyfrową kwotę.

Michele Morrone został modelem. Podpisał kontrakt reklamowy na bajońską sumę

Michele Morrone już niebawem będzie miał okazję sprawdzić się jako model. Gwiazdor "365 dni" podpisał kontrakt reklamowy z Guess by Marciano. Aktor konsekwentnie budował tajemniczą atmosferę wokół projektu. Pod koniec czerwca opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z jednym z założycieli marki Guess - Paulem Marciano. Spotkanie było niezwykle owocne, bo jak informuje portal TMZ, Michele Morrone podpisał kontrakt na kilka letnich kampanii z markami Marciano oraz Guess by Marciano. Podobno kwota oferowana 29-letniemu aktorowi jest ogromna. Mówi się, że jego kontrakt ma być sześciocyfrowy.

Michele Morrone fanom najbardziej jest znany jako przystojny Massimo z filmu "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej.

Michele Morrone popularność zdobył dzięki roli w "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej

Karierę aktorską Morrone rozpoczął w 2013 roku, gdy dostał swoją pierwszą rolę we włoskim filmie "2+2=5".. W 2016 był finalistą jedenastej edycji włoskiego Tańca z Gwiazdami - "Ballando con le stelle". Po rozwodzie z Roubą Saadeh w 2018 zrezygnował na prawie rok z aktorstwa i pracował jako ogrodnik w małej włoskiej wiosce. Udział w polskim filmie przyniósł Morrone niesamowity rozgłos.

"Zdecydowałem się zaangażować w ten film, choć oczywiście musiałem tę decyzję przemyśleć. To była dla mnie okazja, by wyjść poza Włochy, zacząć międzynarodową karierę. I jak widać, opłacało się" - wyznał Morrone w jednym z wywiadów.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl