Zamknij

Michelle Obama pokazała rodzinne zdjęcie. Jej córki zachwyciły internautów [FOTO]

Maciej Friedrich
29.11.2019 13:40
Michelle Obama pokazała rodzinne zdjęcie. Jej córki zachwyciły internautów [FOTO]
fot. AP/Associated Press/East News

Michelle Obama robi w mediach społecznościowych prawdziwą karierę. W sieci cieszy się większą popularnością od swojego męża, byłego prezydenta USA Baracka Obamy. Michelle opublikowała zdjęcie z córkami. Fanom ciężko było uwierzyć, że dziewczynki aż tak wyrosły.

Michelle Obama, żona byłego prezydenta USA Baracka Obamy jest prawdziwą gwiazdą internetu. Choć nie jest już pierwszą damą, zyskała ogromną sympatię na całym świecie. Doskonale oddaje to jej popularność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 34 miliony internautów, a fanów nadal przybywa.

Michelle i Barack Obama są małżeństwem od 1992 roku. Wychowują dwie córki, urodzoną w 1998 roku Malię Ann i 3 lata młodszą Natashę. W 2018 roku Michelle Obama zdradziła, że obie przyszły na świat dzięki metodzie in vitro. Szczęśliwa mama postanowiła pochwalić się na Instagramie rodzinnym zdjęciem. Internauci byli zszokowani, że dziewczynki tak szybko wyrosły i nie kryli zachwytu.

 Michelle Obama o trudnej walce o macierzyństwo

Michelle Obama i Barack Obama na zdjęciu z córkami. Fani zachwyceni

Nowe rodzinne zdjęcie, które opublikowała na Instagramie Michelle Obama jednocześnie zachwyciło i zaszokowało wielu fanów. Okazało się, że córki byłej pary prezydenckiej nie są już małymi dziewczynkami, ale wyrosły na dorosłe, piękne kobiety. Internauci nie szczędzili im komplementów, a profil Obamy zasypała lawina pozytywnych komentarzy.

Malia Ann Obama rozpoczęła studia na Uniwersytecie Harvarda, na którym kształcił się jej ojciec. Z kolei Natasha, jak donoszą media, pracowała w restauracji serwującej owoce morza. Kto wie, może kiedyś obie pójdą w ślady rodziców i zwiążą się z polityką.

RadioZET.pl/MF