Zamknij

Michelle Williams urodziła. Aktorka przywitała na świecie drugie dziecko

19.06.2020 08:32
Michelle Williams urodziła. Aktorka przywitała na świecie drugie dziecko
fot. Splahnews.com/ East News

Michelle Williams urodziła po raz drugi. Dla gwiazdy i jej męża Thomasa Kaila będzie to pierwsze wspólne dziecko. Jakiej płci jest maluszek?

Michelle Williams urodziła. Gwiazda po raz drugi została mamą

Michelle Williams ponownie została mamą. To pierwsze wspólne dziecko 39-letniej aktorki i jej męża - Rhomasa Kaila,  którym spotyka się od jesieni ubiegłego roku. Zakochani w marcu wzięli sekretny ślub, a teraz przywitali na świecie pociechę. Szczegóły dotyczące ceremonii z reżyserem teatralnym były owiane tajemnicą i nie przedostały się do mediów.

Tabloidom nie udało się też ustalić płci maluszka, który właśnie przyszedł na świat. Michelle Williams jest jednak znana z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne, dlatego niewykluczone, że na jej Instagramie możemy nie zobaczyć dziecka.

Michelle Williams: W jakich filmach zagrała aktorka?

Aktorka jest już mamą  15-letniej  Matildy Ledger ze związku ze zmarłym tragicznie  2008 roku aktorem Heathem Ledgerem. Michelle Williams najbardziej znana jest widzom za role w takich produkcjach jak m.in. "Bliue Valentine", "Mój tydzień z Marilyn" czy "Tajemnica Brokeback Mountain". Serialowym widzom dała się poznać jako Jen w młodzieżowym serialu "Jezioro marzeń".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl