Zamknij

Mikołaj Jędruszczak dogryza Sylwii Madeńskiej: "Szybko doszłaś po rozstaniu"

09.10.2020 13:21
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
fot. Tricolors/ East News

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska niedawno rozstali się, również zawodowo. Para odpadła z piątkowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Madeńska wybrała się na krótki wypoczynek za granicę, co nie spodobało się jej byłemu chłopakowi, który postanowił ostro skomentować jej zdjęcie w bikini. Po chwili usunął komentarz, jednak w internecie nic nie ginie.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska nie są już razem i wygląda na to, że ich relacje nie są najlepsze. Para, która mimo rozstania kontynuowała współpracę w "Tańcu z gwiazdami", odpadła w piątkowym odcinku programu. Dla obydwojga ostatnie dni nie były łatwe. Sylwia Madeńska wyjechała na krótki zagraniczny odpoczynek, z kolei Jędruszczak zapowiedział, że robi sobie odpoczynek od social mediów.

"Wyłączam się na czas nieokreślony z social mediów. Aktualnie jestem chory i dochodzę do siebie, dużo śpię i leżę w łóżku. Nie będzie to wyłączenie na 3-4 dni, tylko naprawdę chcę sobie przypomnieć, co tak naprawdę jest w życiu ważne i co daje szczęście - pisał trener tenisa na Instagramie kilka dni temu. Jego odcięcie od internetu nie trwało jednak długo, bo gdy zauważył zdjęcie w bikini byłej dziewczyny, szybko postanowił jej wbić szpilę.

Mikołaj Jędruszczak komentuje zdjęcie Sylwii Madeńskiej i wbija jej szpilę

"Szybko doszłaś do siebie po rozstaniu. Miał to być najtrudniejszy okres w życiu dla Ciebie, ale widać trwał krótko. Bardzo się cieszę, że sobie poradziłaś i jesteś otwarta na nowe. Ja tak nie mam i ani myślę, żeby pokazywać nagie ciało na swoim profilu. Ale każdy robi to, co czuje. Miłych wakacji" - napisał zazdrosny Mikołaj. Gwiazdor szybko skasował komentarz, jednak w sieci nic nie ginie.

Mnóstwo fanek Sylwii na jej profilu krytykuje zachowanie Mikołaja. "Pozdrawiamy Mikołaja, który nie potrafił opanować emocji i zrobił z siebie rozżalonego desperata w komentarzu. No takie zachowania powinny utwierdzać w tym, że rozstanie to dobra decyzja, "Mikołaj miał wyłączyć się z internetu, a jednak jest", Mikołaj miał wyłączyć się z Internetu, a jednak jest", I bardzo dobrze, uśmiechaj się, raduj i żyj pełną parą, dość się dziewczyno wypłakałaś przez tego pajaca, depresanta i dominatora" - piszą fani, stając wyraźnie po stronie Sylwii Madeńskiej.

RadioZet.pl