Zamknij

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak świętują rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia [FOTO]

17.09.2020 10:56
Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak obchodzili niedawno pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji na profilach społecznościowych zakochanych pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z uroczystości weselnej.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak kilka dni temu obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Para podzieliła się pięknymi, niepublikowanymi dotąd zdjęciami z uroczystości ślubnej. Na profilach Sylwii i Mikołaja pojawiły się fotografie, na których zakochani nie szczędzą sobie czułości.

Jak nietrudno się domyślić, pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo ciepłych słów internautów, którzy życzyli parze dużo szczęścia. 

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk związani są ze sobą od 2016 roku. W 2017 roku para wzięła ślub cywilny, natomiast dwa lata później zdecydowali się na kościelny. W marcu 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Konstancja.

Mikołaj Krawczyk jest również tatą synów ze związku z Anetą Zając. Z kolei Sylwia Juszczak ma już dwóch synów: Vincenta i Nataniela z małżeństwa z pierwszym mężem - Tomaszem Pągowskim.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk przed laty grali w jednym serialu

Ostatnio Mikołaj i Sylwia przypomnieli swoim fanom, że poznali się dawno temu i przed laty grali w jednym z serialu "Sprawa na dziś".

"Patrzcie co żona odgrzebała. Ona skończyła właśnie nasze studia, ja byłem na trzecim roku. Graliśmy jedne z głównych ról w serialu „Sprawa na dziś". Pamiętacie ten serial? Kto oglądał? Ech, żadne z nas wtedy nie przypuszczało, że 20 lat później odnajdziemy razem szczęście i prawdziwą miłość" - napisał Mikołaj Krawczyk, publikując archiwalne fotografie.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl