Zamknij

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli drugi ślub i ochrzcili córkę

Judyta Wanicka
16.09.2019 10:28
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
fot. VIPHOTO/EASTNEWS

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub kościelny. Aktorska para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w miniony weekend. Uroczystości towarzyszyło jeszcze jedno ważne wydarzenie. Krawczyk i Juszczak ochrzcili swoją kilkumiesięczną córkę. Zobaczcie, które gwiazdy bawiły się na ich ślubie!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już po ślubie

W sobotę, 14 września, odbył się ślub Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Para powiedziała sobie „tak” już po raz drugi, tym razem przed ołtarzem. W 2017 roku Juszczak i Krawczyk wzięli w sekrecie ślub cywilny. Drugą uroczystość również udało im się zachować w tajemnicy przed mediami. Ceremonia odbyła się kościele św. Dominika w Warszawie.

Sylwia Juszczak ślubowała wierność Mikołajowi Krawczykowi w klasycznej białej sukni projektu Violi Piekut, do której dobrała długi, tiulowy welon. Pan młody również postawił na klasyczną elegancję – do ołtarza poszedł w czarnym garniturze i muszce. Młoda para pojechała do kościoła zabytkowym samochodem DeSoto z 1956 roku.

Podobnie jak dwa lata temu aktorska para zorganizowała skromną uroczystość, w której uczestniczyli najbliżsi i przyjaciele. Wśród gości pojawiły się jednak znane twarze, m.in. aktorzy z ekipy „Pensjonatu nad Rozlewiskiem”, z którymi gra Mikołaj Krawczyk. Na zdjęciach z młodą para pozują m.in. Olga Frycz i Antoni Królikowski oraz znana producentka Katarzyna Kalicińska.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak ochrzcili córkę

Państwo młodzi postanowili połączyć dwie uroczystości w jednym dniu. Oprócz ślubu Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zorganizowali chrzciny swojej półrocznej córki Konstancji.

Dzisiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę! Cieszcie się z nami! To wyjątkowy czas! – pochwalił się na Instagramie pan młody.

Konstancja jest pierwszym wspólnym dzieckiem Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Dziewczynka przyszła na świat w marcu 2019 roku. Oprócz małej Konstancji aktorska para wychowuje czworo dzieci: dwóch synów Sylwii Juszczak z jej związku ze znanym projektantem wnętrz, Tomaszem Pągowskim, oraz bliźniaki Mikołaja Krawczyka z małżeństwa z aktorką Anetą Zając.

Zagłosuj

Co myślisz o ślubie kościelnym?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw