Zamknij

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicami. Jaka będzie płeć dziecka?

Redakcja
26.10.2018 11:45
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicami. Jaka będzie płeć dziecka?
fot. Instagram:@sylwia_alicja_juszczak

Na początku 2018 roku para serialowych aktorów, Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak, zostali małżeństwem. W prasie pojawiły się informacje, że Sylwia jest w ciąży, a poród nastąpi za około trzy miesiące. Jakiej płci będzie dziecko aktorów?

Sylwia Juszczak to aktorka, którą widzowie doskonale kojarzą z wielu popularnych seriali. Występowała między innymi w „Na Wspólnej”, „Barwach szczęścia” i „Szpilkach na Giewoncie”, jednak jej aktorskie CV jest o wiele obszerniejsze. Obecnie możemy oglądać ją dobrze przyjętym serialu Leszka Dawida „Nielegalni”, w którym wciela się w Sarę Korską, oficera Agencji Wywiadu. Dwukrotnie rozwiedziona, jest mamą dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Vincenta i Nataniela.

W 2016 roku pojawiły się informacje, że Juszczak spotyka się z Mikołajem Krawczykiem, aktorem znanym między innymi z seriali „Misja Afganistan”, „Ranczo” i „Barwy szczęścia”. Plotki potwierdziły się i po niemal roku znajomości para zdecydowała się na ślub, który odbył się w tajemnicy przed mediami. Krawczyk również ma dzieci z poprzedniego związku: synów bliźniaków, których mamą jest Aneta Zając.

Jakiej płci jest dziecko Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka?

Mimo posiadania potomstwa Sylwia i Mikołaj mieli rozważać starania o własne dziecko. Według Krawczyka miało to scementować ich miłość. Jak podaje „Super Express”, starania przyniosły skutek i para spodziewa się pierwszej pociechy. Co więcej, magazyn informuje, że dziecko ma przyjść na świat za około trzy miesiące. Termin porodu Sylwii jest więc bardzo podobny to terminu porodu Joanny Kulig. Według ustaleń „Super Expressu” na świat przyjdzie dziewczynka. Pozostaje trzymać kciuki.

RadioZET.pl/se.pl/MF