Zamknij

Mikołaj Krawczyk z żoną nago w łóżku. Aktor powitał nowy rok odważnym zdjęciem

Judyta Wanicka
03.01.2020 15:31
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
fot. Instagram:@mikolaj_krawczyk_official

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak opublikowali zdjęcie prosto z łóżka. Para pozuje w negliżu. Śmiałą fotografią małżeństwo powitało fanów w Nowy Rok.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak nago w łóżku

W Nowy Rok Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zamieścili na Instagramie zdjęcie prosto z łóżka. Aktorska para odprawiła dzieci i spędziła Nowy Rok w podwarszawskim hotelu. Do zdjęć pozowała w szlafrokach i bez nich. Choć Nowy Rok minął małżeństwu dość leniwie, Mikołaj Krawczyk zapewnił, że w nowy sezon wkraczają z mnóstwem energii.

Podobno jest tak, że jaki ostatni weekend roku to taki nowy rok. Czy jakoś tak... W każdym razie Pańcia z Pańciem spędzili weekend wybornie, intensywnie i naładowali akumulatory. Jesteśmy gotowi na Nowy Rok - oznajmił były mąż Anety Zając.

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk mają córkę Konstancję

Ubiegły rok był wyjątkowo szczęśliwy dla Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka. 14 września 2019 para wzięła ślub kościelny. Uroczystość udało się połączyć z chrzcinami córki Konstancji, która przyszła na świat w marcu. Jest to pierwsze wspólne dziecko Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka. Oprócz dziewczynki para wychowuje czworo dzieci: dwóch synów Sylwii Juszczak ze związku z projektantem wnętrz, Tomaszem Pągowskim, oraz bliźniaki Mikołaja Krawczyka z małżeństwa z Anetą Zając.

Zagłosuj

Jak spędziłeś Nowy Rok?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw