Zamknij

Mikołaj Krawczyk został blondynem. Gwiazdor "Pierwszej miłości" pochwalił się metamorfozą

Sylwia Wamej
14.04.2020 09:53
Mikołaj Krawczyk
fot. Viphoto/East News

Mikołaj Krawczyk został blondynem? Gwiazdor "Pierwszej miłości" zaprezentował na Instagramie zdjęcie w blond włosach. Nabrał fanów, a może rzeczywiście postanowił nieco zmienić wizerunek?

Mikołaj Krawczyk jest blondynem. Pochwalił się zdjęciem metamorfozy

Mikołaj Krawczyk zmienił kolor włosów? Gwiazdor "Pierwszej miłości" opublikował na Instagramie fotografię, na której pozuje jako blondyn. Sądząc po opisie aktora do zdjęcia, postanowił chyba nieco zażartować z nowym kolorem na głowie. 

"Wioooosna Panie sierżancie! A Wy coś zmieniacie u siebie wiosną? Niech dobry humorWas nie opuszcza! - czytamy obok najnowszego zdjęcia Mikołaja Krawczyka.

Zdania co do tej zmiany były mocno podzielone wśród fanów."Ładnie, ale jednak w czarnych włosach zdecydowanie lepiej", 'ooo nie", nie pasuje ten kolor", zdecydowanie lepiej w ciemnych", " o kurde, Nic Carter" - pisali fani Mikołaja Krawczyka.

Mikołaj Krawczyk: W jakich produkcjach zagrał?

Mikołaj Krawczyk dał się poznać szerszej publiczności, grając Pawła Krzyżanowskiego w serialu "Pierwsza miłość". Widzowie mogli go oglądać również w takich produkcjach, jak m.in. "Na dobre i na złe", "Kryminalni", "Prawo Agaty" oraz "Komisarz Alex". Prywatnie mikołaj Krawczyk związany jest z Sylwią Juszczak, z którą ma córkę Konstancję. Wcześniej związany był z Anetą Zając, z którą ma dwóch synów.

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW