Zamknij

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Zdjęcie z wakacji zdradza jeden szczegół

04.09.2020 13:19
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są już po ślubie? Para wyjechała na romantyczne wakacje do Grecji. Na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Mikołaja Roznerskiego uwagę zwraca jeden szczegół.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? O tym, że para planuje sformalizować swój związek, mówiło się od dawna, jednak zakochani konsekwentnie milczeli na temat ślubu. Być może para, która w "M jak miłość" jest małżeństwem, również w realnym życiu stanęła na ślubnym kobiercu.

Świadczyć może o tym najnowsze zdjęcie z wakacji, które aktor opublikował na swoim Instagramie. "Uradowani na wczasach" - napisał gwiazdor, dodając hasztag #żżonką. Być może hasztag został dodany celowo, po to, by podsycić plotki o małżeństwie aktorskiej pary.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie? Uwagę zwraca jeden szczegół na zdjęciu z wakacji

Zaręczyny Mikołaja i Adriany odbyły się podobno rok temu w Wenecji. Sami zainteresowani nie potwierdzili jednak tych doniesień. Z kolei jakiś czas temu Adriana Kalska podkreślała w jednym z wywiadów, że nie planuje brać ślubu i nie marzy o byciu panną młodą. Mikołaj Roznerski zapewniał, że po 30. zmieniły mu się priorytety w życiu.

"Po trzydziestce zmieniły mi się priorytety. Z głowy wyparowało młodzieńcze "fiu-bździu" i teraz najważniejsze jest dla mnie dziecko, bliscy, moja kobieta oraz to, żeby iść przez życie z własnymi przekonaniami" - mówił w rozmowie z "Tele Tygodniem" 36-letni aktor.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są razem od 2018 roku. Aktor ze związku z Martą Juras ma syna Antoniego.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl