Zamknij

Mikołaj Roznerski ogolił głowę na łyso? Fanki nie mogą się z tym pogodzić

Redakcja
20.09.2018 11:55
Mikołaj Roznerski
fot. Instagram

Mikołaj Roznerski należy do czołówki najbardziej atrakcyjnych aktorów młodego pokolenia, a jego role z wątkami miłosnymi w tle wiele kobiet przyprawiają o dreszcze. Wielu kobietom podoba się zadziorna czupryna aktora. Niestety, właśnie gwiazdor "M jak miłość" opublikował zdjęcie, które jego fanki wprawiło w osłupienie.

W "M jak miłość" Roznerski wciela się w rolę Marcina Chodakowskiego, mężczyzny szaleńczo zakochanego z Izie. Wysportowany, przystojny aktor dla wielu kobiet jest ideałem mężczyzny. I do tego jego niesforne blond włosy! Niestety, wiele fanek aktora wchodząc na jego Instagram z pewnością przeżyło niezły szok. Oto aktor pochwalił się zdjęciem z... całkowicie łysą głową! Co on zrobił - panikują internautki.

Zobacz także

Mikołaj Roznerski zgoił głowę

Z tych wczorajszych emocji w "M jak miłość" aż tak się porobiło... Nowy projekt już już..tuż tuz☺️ "Kto rano wstaje ten lepiej wygląda po południu" - napisał aktor.

Pod postem pojawiły się komentarze, w których fanki ubolewają nad nowym wyglądem Roznerskiego. Przyznają, że zdecydowanie lepiej mu z włosami. Są jednak i takie wielbicielki, dla których nawet łysina nie jest straszna.

"Przestańcie biadolić. Mając taką twarz Mikołaj może pozwolić sobie na każdą fryzurę. Nowa zaostrzyła jego wizerunek, a poza tym jest aktorem a oni przecież zmieniają czasami wygląd do nowej roli czyż nie? Zawsze mnie śmieszą takie komentarze zachowujecie się tak jakby oni wszyscy - aktorzy piosenkarze itd byli waszą własnością" - napisała ostro jedna z komentujących.

Czy to prawdziwa zmiana? A może tylko chwilowa metamorfoza? Zdaje się, że to drugie, bo aktor obecnie nie mógłby raczej pozwolić siebie na tak gwałtowną zmianę wizerunku. Ale trzeba przyznać, że jego łysina wygląda bardzo realistycznie.

M jak miłość: Katarzyna Cichopek zdradza, czego zabronili jej producenci

RadioZET.pl/SA