Zamknij

Mikołaj Roznerski otwarcie o związku z Adrianą Kalską

Redakcja
19.11.2018 13:29
Mikołaj Roznerski
fot. Instagram

Związek Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego był dużym zaskoczeniem dla wielbicieli „M jak miłość”, gdzie obydwoje grają. Po raz pierwszy otwarcie wypowiedzieli się na temat swojego związku.

Już od kilku miesięcy wiadomo, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, aktorzy „M jak miłość” są parą. Dotąd – choć nie ukrywali już swojego związku – niezbyt chętnie zabierali głos na temat łączących ich uczuć. Adriana Kalska otwarcie przyznawała, że nie chce o tym opowiadać, a zainteresowanie jej związkiem w mediach jest drażliwe. Teraz jednak na szczerą wypowiedź zdecydował się Roznerski.

Mikołaj Roznerski o Adrianie Kalskiej

w rozmowie z magazynem „Twój Styl” aktor otwarcie opowiedział o tym, co łączy go z Kalską. Jego słowa są bardzo głębokie. Jak stwierdził, okres, w którym Adriana pojawiła się w jego życiu, był bardzo trudny i wyczerpujący. Dużo pracy, życie w biegu i zmęczenie sprawiały, że nie mógł się odnaleźć.
„Przez rok zagrałem 200 spektakli wyjazdowych. Rano miałem dwie sceny w serialu, po południu scenę w filmie, później jechałem 200 kilometrów do teatru do Bełchatowa i potwornie zmęczony wracałem do domu. Nocami siedziałem sam i ryczałem” – powiedział. Na szczęście wtedy pojawiła się ona.

„Podała mi rękę w najtrudniejszym momencie, kiedy byłem na emocjonalnym dnie. Widziała, co się ze mną dzieje. Dała do zrozumienia, że powinienem przestać udawać i zastanowić się, kim naprawdę jestem, bo będzie źle” – przyznał. Jak wyjaśnił, jest to dla niego bardzo ważny związek i będzie pracował nad sobą i nad tym, by tym razem uczucie przetrwało próbę.
„Chcę pracować na sobą i nad tym, co mam, żeby tego po prostu nie schrzanić” – skwitował.

RadioZET.pl/Plotek/SA