Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał mamę. Urocze zdjęcie podbiło serca fanów aktora [FOTO]

02.08.2021 15:27
Mikołaj Roznerski
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Mikołaj Roznerski chętnie pokazuje na Instagramie migawki z życia prywatnego i zawodowego. Tym razem gwiazdor "M jak miłość" zaprezentował fotografię z ukochaną mamą. Uroczy kadr skradł serca fanów.

Mikołaj Roznerski aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Na profilu gwiazdora "M jak miłość" nie brakuje ujęć z planów zdjęciowych czy prywatnych migawek. Tym razem aktor pokazał urocze ujęcie ze swoją mamą. "Moja 38-letnia miłość" - zaczął swój wpis aktor.

"Mama była na spektaklu "Kontrakt ,, w @teatr_imka i powiedziała, że daliśmy ze Zdzisiem Wardejnem radę, konfrontując się z Mrożkiem.
No a jak Mama powie, to nie ma" - napisał Roznerski.

Zobacz też: Mikołaj Roznerski marzy o powiększeniu rodziny. "Chciałbym mieć więcej dzieci"

Mikołaj Roznerski pokazał mamę. Urocze zdjęcie podbiło serca fanów aktora [FOTO]

Pod postem posypało się mnóstwo ciepłych słów i komplementów. "Mama jak siostra", "a ja myślałem, że to twoja siostra", "ale piękne zdjęcie. Uściski dla mamy", "wiadomo, jak mama powie", "cudowna kobieta", "miło popatrzeć na takie zdjęcia" - pisali internauci.

Mikołaj Roznerski ma jeszcze dwójkę rodzeństwa: brata i siostrę. Gwiazdor nie ukrywa, że jest bardzo zżyty ze swoim rodzeństwem.

"Agata to był nasz rodzynek. Nasi rodzice rozwiedli się, kiedy była mała. Nasze drogi wtedy na chwilę się rozeszły. Ja zostałem z tatą, a mój brat i siostra z mamą. Ale bardzo staraliśmy się pilnować, żeby te więzi były. Ja ją bardzo kochałem, zawsze w nią wierzyłem, zawsze wspierałem i wspieram" - mówił Mikołaj Roznerski jakiś czas temu w "Dzień Dobry TVN".