Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał piękną siostrę. Tak wygląda Agata Roznerska [FOTO]

19.06.2020 15:39
Mikołaj Roznerski pokazał młodszą siostrę
fot. Instagram:@mroznerski

Mikołaj Roznerski opublikował wspólne zdjęcie ze swoją siostrą, Agatą. Gwiazdor "M jak miłość" dumnie zaprezentował młodsze rodzeństwo na Instagramie. Jak wygląda siostra Mikołaja Roznerskiego?

Mikołaj Roznerski należy do czołówki najpopularniejszych aktorów w Polsce. Sławę przyniosły mu takie produkcje jak: "Porady na zdrady", "Pech to nie grzech", "Fighter", "Kogel Mogel 3" czy "Diablo. Wyścig o wszystko". Na co dzień można go podziwiać w serialu "M jak Miłość", w którym wciela się rolę Marcina Chodakowskiego. Roznerski już trzykrotnie odbierał Telekamerę w kategorii "Najlepszy aktor". Przystojnego 36-latka można również śledzić na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. 

Gwiazdor "M jak miłość" od dłuższego czasu jest związany z aktorką Adrianą Kalską, z którą gra w telenoweli. Media wielokrotnie rozpisywały się o ich zaręczynach, a nawet sekretnym ślubie. Aktor jednak nigdy nie  potwierdził tych doniesień. Wiadomo jednak, że razem z obecną ukochaną opiekują się 9-letnim Antonim, synkiem Roznerskiego ze związku z aktorką Martą Juras. Wizerunek chłopca na razie pozostaje tajemnicą, ponieważ aktor nie pokazuje jego twarzy na zdjęciach. Za to nie ma oporów, aby chwalić się innymi członkami swojej rodziny. Ostatnio Mikołaj Roznerski pochwalił się swoją siostrą. 

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Miał fryzurę jak młody Zenek Martyniuk [FOTO]

Mikołaj Roznerski pokazał młodszą siostrę 

Mało kto wie, że Mikołaj Roznerski ma młodszą siostrę. Ma ona na imię Agata. - Pieluchy jej zmieniałem, a już tak dziewczę urosło - napisał pod jednym ze wspólnych zdjęć gwiazdor "M jak miłość". Kolejne selfie Mikołaja Roznerskiego z siostrą  pojawiło się na Instagramie kilka dni temu. Fani znowu mieli okazję zobaczyć uroczą Agatę Roznerską u boku sławnego brata. Pod zdjęciem pojawiły się głosy zachwytu. Nie brakowało także stwierdzeń, że Agata przypomina z wyglądu Adrianę Kalską

Zgadzacie się z tym? 

Posłuchaj podcastu