Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z dzieciństwa. Miał fryzurę jak młody Zenek Martyniuk [FOTO]

Judyta Wanicka
14.02.2020 17:50
Mikołaj Roznerski
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Mikołaj Roznerski opublikował zdjęcie z dzieciństwa. Gwiazdor "M jak Miłość" pokazał fanom, jak wyglądał w wieku 14 lat. Uwagę zwraca przede wszystkim modna w latach 90. fryzura. 

Mikołaj Roznerski jest uważany za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Na co dzień fanki mogą podziwiać go w serialu "M jak Miłość", w którym wciela się rolę Marcina Chodakowskiego. Niewykluczone, że to właśnie przez wzgląd na czarującą aparycję telewidzowie już po raz trzeci przyznali gwiazdorowi Telekamerę w kategorii "Najlepszy aktor". Mikołaja Roznerskiego można śledzić również na Instagramie, gdzie przystojny aktor pokazuje się z bardziej prywatnej strony. Ostatnio na przykład 36-latek pochwalił się zdjęciami z młodości.

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z dzieciństwa 

Mikołaj Roznerski lubi od czasu do czasu zaskoczyć fanki swoim starymi zdjęciami. Niedawno pochwalił się fotkami z młodości, czym wywołał mnóstwo emocji w komentarzach. Idąc za ciosem, gwiazdor "M jak Miłość" wyciągnął z rodzinnego albumu zdjęcie z 1997 roku. Miał wówczas 14 lat.

Zupełnie nieinstagramowe zdjęcie. A Wy jak dziś się macie? - napisał.

Zdjęcie młodego Mikołaja Roznerskiego próbującego ogolić się maszynka ojca rozbawiło fanki. Szczególnie śmieszna wygląda fryzura z dłuższym tyłem, którą w latach 90. nosiło mnóstwo chłopców. Mikołaj Roznerski skojarzył się internautkom z młodym Zenkiem Martyniukiem!

Miałeś fryzurę na czeskiego piłkarza?

Myślałam, że to Zenek Martyniuk w młodości. 

Tyś się na Martyniuka zrobił. Super te fryzki były, pamiętam!

Uwadze fanów nie uszła także dość pulchna sylwetka młodego Mikołaja Roznerskiego. Mało kto wie, że aktor w przeszłości drastycznie stracił na wadze, w wyniku czego ważył tylko 42 kg i znalazł się w szpitalu. 

Zagłosuj

Mikołaj Roznerski jest przystojny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw