Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcia z czasu studiów. Fani: "Jak Tom Cruise"

Patrycja Chudolińska
16.04.2020 16:51
Mikołaj Roznerski
fot. Instagram/@mroznerski

Mikołaj Roznerki to jeden z najbardziej popularnych aktorów w Polsce. Gwiazdor od lat króluje w rankingach na najprzystojniejszego. Jak wyglądał za czasu studiów? Fani porównują go do innej znanej postaci ze świata show-biznesu.

Mikołaj Roznerski znany jest jako jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Wiele Polek wzdycha do serialowego Marcina, co można zaobserwować przede wszystkim w jego mediach społecznościowych. Gwiazdor zdobył największą popularność dzięki roli w serialu TVP2 "M jak miłość". To jednak nie jedyna produkcja, w której występuje. Często pojawia się w komediach romantycznych na dużym ekranie.

W ostatnim wpisie na Instagramie Mikołaj Roznerski pokazał, jak wyglądał za czasu studiów. Trzeba przyznać, że przez ostatnie lata mocno się zmienił. Fani twierdzą, że jest bardzo podobny do amerykańskiego aktora i producenta filmowego Toma Cruise'a.

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcia sprzed lat

Mikołaj Roznerski często dzieli się w swoich mediach społecznościowych zdjęciami sprzed lat. Zazwyczaj są to wspomnienia z dzieciństwa i wczesnej młodości. Tym razem pokazał fanom kilka fotografii ze studiów.

- To chyba 2004 lub 2005 rok. Nie jestem pewny! Dwaj dobrze zapowiadający się lalkarze (PWST Wydział Lalkarski dla wyjaśnienia). Ja na pierwszym roku, a Stanky (Sebastian Stankiewicz) na trzecim. Mój debiut w kinie niezależnym, a Stanky to już był wyjadacz. Film "Hiszpania" do znalezienia gdzieś na YouTube - napisał pod jednym ze zdjęć.

Mikołaj faktycznie mocno się zmienił. Na fotografii ma długie, przyklepane włosy i nosi niebieski sweter. Fani w komentarzach żartują z jego wyglądu - przede wszystkim nietypowej fryzury. Nie brakuje jednak komplementów i zapewnień, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej.

- Jak Tom Cruise - napisała jedna z internautek.

- Prawie - odpowiedział skromnie aktor.

Też widzicie podobieństwo?

RadioZET.pl/PCh