Zamknij

Mikołaj Roznerski jako nastolatek. Gwiazdor „M jak Miłość” pokazał zdjęcie sprzed 17 lat

Maciej Friedrich
20.08.2019 15:36
Mikołaj Roznerski jako nastolatek. Gwiazdor „M jak Miłość” pokazał zdjęcie sprzed 17 lat
fot. Marek Szandurski/East News

Mikołaj Roznerski jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Przystojny 35-latek pochwalił się fanom zdjęciem, na którym miał zaledwie 19 lat. Trzeba przyznać, że przez 17 lat zmienił się niemal nie do poznania.

Mikołaj Roznerski to jeden z najpopularniejszych obecnie polskich aktorów, który nie może narzekać na zainteresowanie branży. W 2019 roku premierę miały już cztery filmy z jego udziałem, między innymi „Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3” oraz „Fighter”. Ogromną sympatię widzów Mikołaj zyskał rolą Marcina Chodakowskiego w „M jak Miłość”, w którym zobaczymy go również w nowych odcinkach po wakacjach.

Fani Roznerskiego podkreślają, że w karierze pomógł mu nie tylko aktorski talent, ale również uroda. Mikołaj uznawany jest za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Fani często mają okazję oglądać go na zdjęciach, które chętnie publikuje w mediach społecznościowych. To właśnie ostatnia fotografia, którą pochwalił się aktor, wywołała entuzjastyczne reakcje.

Mikołaj Roznerski na zdjęciu sprzed 17 lat. Aktor zmienił się nie do poznania?

W poniedziałek 19 sierpnia na profilu Mikołaja Roznerskiego pojawiła się fotografia, na której aktor pokazał, jak wyglądał, mając zaledwie 19 lat. Zdjęcie wywołało wśród fanów niemałe poruszenie. Rzeczywiście, 17 lat zrobiło swoje i w młodzieńcu ze zdjęcia ciężko rozpoznać popularnego aktora. Fanom nie umknęło, że już w wieku nastoletnim Mikołaj mógł podbijać kobiece serca. Podkreślali jednak, że upływ czasu działa wyłącznie na korzyść gwiazdora „M jak Miłość”.

Mimo lat- ta sama iskra w oczach i łobuziarski uśmiech.  Dobrego tygodnia.

Taki niepozorny,a co rok lepsze ciacho.

Tam chłopczyk, tu mężczyzna. I to jaki. W dodatku fenomenalny aktor. Nietuzinkowa i intrygująca osobowość. Pozdrawiam serdecznie – komplementowali internauci.

Rozpoznalibyście Mikołaja na zdjęciu sprzed 17 lat?

Zagłosuj

Rozpoznałbyś/Rozpoznałabyś młodego Mikołaja Roznerskiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF