Zamknij

Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z młodości. Fani zachwyceni: "Jesteś nie do poznania"

23.06.2020 15:21
Mikołaj Roznerski
fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Roznerski to aktor znany przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Gwiazdor jest bardzo aktywny w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczył fanów zdjęciem z młodości.

Mikołaj Roznerski to jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów. Do mężczyzny, znanego przede wszystkim z "M jak miłość" i wielu komedii romantycznych, od lat wzdychają wszystkiego jego fanki. Od dłuższego czasu serce Roznerskiego jest jednak zajęte. Aktor jest w związku z Adrianą Kalską, z którą również pracuje na planie serialu TVP. Para od jakiegoś czasu planowała ślub, jednak w związku z epidemią koronawirusa zdecydowali się przełożyć uroczystość.

Mikołaj Roznerski od kilku lat jest także ojcem. Jego syn Antoni ma już 9 lat. Mamą chłopca jest była partnerka aktora, Marta Juras, z którą, ze względu na dobro synka, stara się utrzymywać dobre relacje. We wtorek z okazji Dnia Ojca Mikołaj Roznerski opublikował własne zdjęcie z okresu młodości. Złożył życzenia wszystkim obecnym i przyszłym tatom.

Zobacz także: Mikołaj Roznerski pokazał piękną siostrę. Tak wygląda Agata Roznerska [FOTO]

Mikołaj Roznerki na zdjęciu z młodości. Bardzo się zmienił?

- Człowiek uczy się całe życie, jak być dobrym rodzicem. Najpiękniejsze, co usłyszałem "Tato kocham Cię najbardziej na świecie". Wszystkim Ojcom, tym obecnym i przyszłym, serdeczności w dniu naszego Święta. Panowie, codziennie bądźcie bohaterami dla swoich dzieci - napisał Roznerski pod zdjęciem z młodości.

Na fotce widzimy, jak młody Mikołaj "przygotowuje się" do roli taty, trzymając na rękach plastikową lalkę bobasa. Internautki zwróciły uwagę przede wszystkim na to, jak z biegiem lat zmienił się wygląd aktora.

- Bardzo się Pan zmienił od czasu tego zdjęcia.

- Zmieniłeś się.

- Wszystkiego dobrego dla Ciebie Mikołaju w dniu Twojego święta, bądź zawsze dobrym przykładem dla swojego synka.

- Ojeju, ile ty tu miałeś lat?

- Jesteś nie do poznania! - komentują fani.

A wy co myślicie?