Zamknij

Mikołaj Roznerski poprowadzi program w TVP? Zaproponowano mu rolę gospodarza

21.07.2020 21:16
Mikołaj Roznerski
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Mikołaj Roznerski poprowadzi program w TVP? Zaproponowano mu rolę gospodarza programu "Pytanie na Śniadanie".

Mikołaj Roznerski to jeden z czołowych współczesnych polskich filmowych i serialowych amantów. Łatkę romantycznego kochanka zawdzięcza przede wszystkim swojemu wyglądowi: wysportowanej sylwetce, zawadiackiemu spojrzeniu i zniewalającemu uśmiechowi. Aktor jest dziś bardzo popularny - nic dziwnego, że dostaje propozycje nie tylko serialowe. Przykładem na to jest oferta, jaką dostać miał od TVP.

Jak informuje "Pudelek", Roznerski ma szansę zostać gospodarzem "Pytania na Śniadanie".

Mikołaj Roznerski poprowadzi "Pytanie na Śniadanie"?

Źródło serwisu przekonuje, że z powodu spadającej oglądalności szefostwo "PnŚ" postanowiło poszukać do programu nowych twarzy. Słupki lecą, a program Jedynki wyprzedziła inna "śniadaniówka": "Dzień Dobry TVN". Jak widać, nową twarzą może być właśnie Mikołaj Roznerski.

"Szefostwo "Pytania na Śniadanie" jest zmartwione ostatnimi wynikami programu - po miesiącach na pozycji lidera znów wyprzedziło ich "Dzień dobry TVN". Dlatego zaczęli rozglądać się za nowymi twarzami, które przyciągną widzów" - informuje źródło "Pudelka".

Czy taka propozycja padła ze strony TVP i - co ważniejsze - czy Mikołaj by na nią przystał? Na odpowiedź musimy poczekać. Pewne jest, że "Pytanie na Śniadanie" z Mikołajem zyskałoby rzeszę fanek, które każdego dnia w sieci aktorowi słodzą.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Pudelek/AS