Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mikołaj Roznerski z "M jak miłość" nie jest już singlem?

05.06.2017 11:28

Mikołaj Roznerski spotyka się z Marceliną Zawadzką? Pojawiły się pogłoski, że serialowy Marcin Chodakowski z "M jak miłość" i była Miss Polonia bardzo się polubili.

Mikołajk Roznerski i Marcelina Zawadzka fot. ons.pl

W serwisach plotkarskich pojawiły się informacje, z których wynika, że czołowy przystojniak polskich seriali nie jest już singlem. Mikołaj Roznerski przez dłuższy czas był w związku z Martą Juras, z którą ma syna Antoniego. Był też partnerem Alicji Bachledy-Curuś, potem związał się z Olgą Bołądź, z którą także się rozstał. Od tamtego czasu aktor cieszył się życiem singla. Przyznawał też, że nie jest chyba gotowy na stały związek. Teraz jednak okazuje się, że serialowy Marcin Chodakowski i była Miss Polonia - Marcelina Zawadzka - spotykają się.

Menadżer Zawadzkiej w wypowiedzi dla serwisu plotek.pl enigmatycznie wyjaśnił, że jedyne, co może powiedzieć, to to, że Roznerski i była Miss Polonia bardzo się lubią. - Resztę historii napisze samo życie - dodał. Żadna ze stron nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła tym pogłoskom, więc coś może być na rzeczy. Z pewnością przekonamy się o tym wkrótce - o ile relacja Mikołaja i Marceliny nie będzie tak tajemnicza, jak związek aktora z Olgą Bołądź.

Czy rzeczywiście Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka spotykają się?

RadioZET.pl/SA

Oceń