Zamknij

Mila Kunis i Ashton Kutcher wesprą potrzebujących. Znaleźli oryginalny sposób [WIDEO]

Maciej Friedrich
20.04.2020 12:52
Mila Kunis i Ashton Kutcher wesprą potrzebujących. Znaleźli oryginalny sposób [WIDEO]
fot. Instagram:@aplusk

Mila Kunis i Ashton Kutcher, małżeństwo hollywoodzkich gwiazd, postanowili wesprzeć walkę ze skutkami pandemii koronawirusa. W opublikowanym w sieci uroczym nagraniu opisują swój oryginalny pomysł związany z winem.

Pandemia koronawirusa zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Sytuacja jest niezwykle trudna między innymi w Stanach Zjednoczonych, a zwłaszcza w Nowym Jorku. Wyjątkowa sytuacja wymaga wyjątkowych rozwiązań, w pomoc w walce ze skutkami pandemii włączyło się wiele światowych gwiazd. Nie tylko apelują one o rozsądek i stosowanie się do zaleceń lekarzy, ale też wspierają służby medyczne oraz akcje charytatywne. Anna i Robert Lewandowski przekazali milion euro na szczytne cele. Z kolei w USA na oryginalny pomysł wpadło aktorskie małżeństwo, Mila Kunis i Ashton Kutcher.

Mila Kunis i Ashton Kutcher zapowiedzieli charytatywną sprzedaż wina

Mila Kunis i Ashton Kutcher to aktorska para, która poznała się na planie komediowego serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Aktorka znana z "Czarnego Łabędzia" i gwiazdor "Efektu Motyla" pobrali się w 2015 roku i wychowują dwójkę dzieci. Doskonale rozumieją trudną sytuację związaną z pandemią i postanowili w oryginalny sposób wspomóc finansowo potrzebujących.

Mila i Ashton opublikowali w sieci nagranie, na którym zapowiadają rozpoczęcie sprzedaży win "Kwarantanna".

- Mila wpadła na genialny pomysł połączenia tych dwóch rzeczy. Możemy stworzyć wino, które przyniesie wsparcie dla tych organizacji - chwalił żonę aktor.

Para przy współpracy z firmą winiarską Nocking Point stworzyła wino. Sto procent dochodu z jego sprzedaży gwiazdy chcą przekazać na cele charytatywne. Ruszyła już przedsprzedaż, a zainteresowanie trunkiem sygnowanym nazwiskami Kunis i Kutchera ma być ogromne.

- 100% dochodów przeznaczone będzie na kilka organizacji charytatywnych, którym uważnie się przyjrzeliśmy. Starannie sprawdziliśmy, czy własne koszty mają na odpowiednio niskim poziomie, aby faktycznie większość środków była wykorzystywana na pomoc oraz czy wyniki ich działań są widoczne. Żeby zakup wina był rzeczywiście darowizną na cele charytatywne - opisała akcję Mila.

Zagłosuj

Jakie wino wolisz?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF